>
>
>

страница 7 от 7

<< < 4 5 6 7
Публикувано на 30-09-2016 19:00 | RE: Keymer Brook Farm
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

Такааа, след като никой не е написал и 1 ред за пак-а, мисля че е редно аз да го направя, защото в момента съм там и работя. За 1 седмица работа, вийдам че нещата не са толкова лоши и няма кои знае колко трудна работа, освен ако ви е първа такава и не сте били във ферма до сега ... за периода от 20/09/2016 нататък се знае, че работа ще има към ноември, декември до 15-30 януари ... за момента новаците като мен навлизат в работатам. Да вярно е и има някои хора от старите работници или такива които вече работят в Пак-а повече от 5-6 месеца и тях естествено ги оставят по 8-10 часа всеки възмойен работен ден, но пък точно през октомври си тръгват угромна част от персонала иии ще има липса на работна ръка някои се отказват други неиздържат по една или друга причина ... мисля да остана до края на периода, които ми е предлойен, а именно от 09/2016 до 01/2017 пък да видим, не мисля че мойе да е кои знае колко зле. За сега толкова, ще дам допълнително информация след месец
Редактирано от skresh на 30-09-2016 19:04
Публикувано на 05-11-2016 16:36 | RE: Keymer Brook Farm
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

И такаа здравеите отново! След малко повече от месец, мога да изкажа вече доста по адектватно мнение относно фермата ... наи-напред бих ви изброил заработките ми за 6 седмици във пацкхоусе-а .... седмица 1 - 184.98 / седмица 2 - 136.73 / сед 3 -147.00 / сед 4 -149.40 / сед 5 - 126.00 / сед 6 - 130.68 ... друго, което мога да добавя е че има оправдания че в момента нямало работа и тен подобни, но неможе да те навиват по телефона най-нагло да пътуваш 3000 км и при пристигането си след 6 седмици да установиш че, голямата работа ще почне декември месец и тооо само защото повечето хора си отиват на холидей а не защото, като цяло ще има кой знае какъв \'\'ВНОС\'\' ... за добро отношение спрямо работниците, неможе да става въпрос, просто е ужасно .... силно ви препоръчвам ако имате оферта въбоще за тази ферма да откаЖете ако не искате да съжелявате стотици пъти след това ... когато пристигнах тук към края на септември месец бяхме група от 20 души ... в момента сме 3ма останали 2 йени и аз :Д те си тръгват на 17ти декември а аз веднага щом се видя със заветните 600-700 паунда които ще са ми необходими за друга дестинация в УК в наи лошия случаи до края на ноември плус минус 5 дни НАПУСКАМ с угромно удоволствие ... като цяло викат хора за да глътнат еврофондовете от глава работник и след това ти бият шута като мръсно коте ... опитах да направя оплакване относно липсата на работа и тез нищойни седмични заработки които впрочем съм написал и са краен резултат от пеислипа, а след като си купиш храна правете си сметка кви пари ви остават devil ... за условията пък в пацкхоусе-а просто не искате да знаете повярваите ... нервите ви ще бъдат тествани до краен предел а педераста ТОмас Цекала наи-вероятно е мангал а не поляк ... вътре е някъв пълен цирк хора не си правете илюзии че ще направите пари в тази ферма аз съм бил в 3-4 други ферми в УК и чесно казано такова отношение и такова заплащане никъде не съм видял някои от предишните коментари са си напълно верни досущ както за полето така и за пацкхоусе-а .... реално да има някои хора които от полето си тръгват с доста добри заработки, но не се заблуйдаваите това са хора които работят в наи лошия слу4аи от поне 5 та чак до 10 години .... ако сте нов я имате късмет да остискате 6-7 месеца за да врътнете 8-12 бона я не друго друго .... БИХ КАЗАЛ ОТКАЖЕТЕ МОМЕНТАЛНО ОФЕРТА ЗА \'\'S&A SHITHOUSE\'\' абеее въобще тва място е голям кенеф незнам как такава ферма може да се каже, че била една от най-големите или там наи голямата и аз не съм сигурен и честно казано грам не ме ебе изкарвам си тия каторжнически 15-20 дена и се омитам ... УСПЕХ БРИГАДИРИ :Д devildevildevil *стена**стена**стена*
Редактирано от skresh на 05-11-2016 16:40

страница 7 от 7

<< < 4 5 6 7

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 73 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти