>
>
>

страница 14 от 34

<< < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Публикувано на 29-05-2009 14:11 | RE: hah
hris19
Потребител

bai_ivan ...evala be 4ovek HUQ E GOLQM I UDOBENlaugh po to4no izkazvane ne sum 4uvala 4estno
Публикувано на 29-05-2009 17:23 | RE: Edward Vinson Ltd.
lilitto_87
Потребител

ahhaah sega 6te vi kajem kak e sega az li4no plevq,ima rabota,po 40 4asa sedmi4no se hva6ta za sega no teparva ploda zree,isloviqta sa sa6tite kakto ot minalata godina samo ima podobrenie vav banite i toaletnite,su6ilnqta ve4e rabota kvot vi interesuva drugo pitaite neta e dosta kofti 6toto rutera e edin a laptopite hilqdi laughlaughlaugh
Публикувано на 29-05-2009 22:38 | RE: Edward Vinson Ltd.
netshark
Потребител

Овер таймче пускат ли , съботите бакчате ли ?
Публикувано на 04-06-2009 16:21 | RE: Edward Vinson Ltd.
netshark
Потребител

Е бре .. кво напраихте вие , един коментар не постнахте ...
Публикувано на 04-06-2009 16:27 | RE: Edward Vinson Ltd.
lilitto_87
Потребител

ami ako saberem 39 4asa sled nego zapo4va over time ina4e ba4kame seki den do kam 13:30 + sabota nedelq po4ivame pak ako ste na malini 6te raotite i nedelq no v momenta nqma mn ba4kane tam
Публикувано на 08-06-2009 14:19 | RE: Edward Vinson Ltd.
marian_rumenov
Потребител

Здравейте. Интересно ми беше въпросите на "netshark", който заминава за Ryhope.За съжаление не видях нито един коментар на някой - по добре ли е там или си е същата уйова история. Аз също съм за Ryhope и заминаването ми е на 13-ти Юни. Моята приятелка от около месец е в Lady Dane и се досещате, че целта ни е да сме заедно. Затова искам да знам точно и ясно какво е впечатлението на тези от вас, които са били в Ryhope, зада решим за къде да натискаме да останем - Lady Dane или този камп до Саутхемптън. Като цяло гледам ви коментарите тук и не виждам нищо ново - типичното дърдорене и бръщолевене без 1 ясна дума и аргумент Аз или против нещо. Щом сме стигнали до тук да ходим на "бригади" не знам защо очаквате на някой да му дреме за вас. Отивате - бачкате колкото можете повече, който иска да пие - да пие, който да е.. да е... . Какво уважение очаквате от хора, за които работят 200-300 евтини работници - моля ви се, но щом го искаме и плащаме за да отидем - значи не те са баламите, нали? Успех на всички и ако знаете нещо за Ryhope, пишете.

П.С. "Дупе знае и 2 и 200"
Публикувано на 11-06-2009 00:52 | RE: Edward Vinson Ltd.
Barbie
Потребител

Здравейте
Вече трета седмица работя, като първите три дни плевих, след което ме преместиха на бране на ягоди.
Ако трябва да сравня сегашното положение с миналогодишното, работата е сравнително по-малко, работим по 4-5-6 часа на ден, но за сметка на това, при хората, които сме за втрора или трета година, опитът говори.За тези часове изработваме същите или дори повече пари , които миналата година вадехме за 8-9-10 часа.
Работим само на пийс, което ще рече на норма или кой колкото си изкара.Кофти е това, че нормите за всички са еднакви и голяма част от новодошлите не се справят с тях.В резултат получават предупреждения за изгонване от фермата.При 3 такива, следва връщане в Бг.
Моята гледна точка по въпроса - това, което се случва е нормално, т.к. аз вече съм минала по този път.Съветът ми към всички е да се настроете за не лека работа! Повечето хора идват с идеята за изкарване на големите пари, което не може да се случи без да даваш всичко от себе си.И дори тогава , пак не може.Ние тук сме най-евтино заплатените работници, така че ако сами не се напрегнем да си изработим повече, никой няма да ни го даде.Положението не е никак розово - вече трети ден работим на дъжд, полетата, които берем в момента са към залеза си, но това е положението и на всеки, който ще идва, трябва да му е пределно ясно, че има супер шибани моменти.
Да ви кажа и нещо за обстановката тук в Сандбанкс.
Има и добри, и не чак толкова добри каравани.Аз за втора година извадих късмета да съм в много добра.
Лилито вече ви каза за подобрението в баните, тоалетните и кухнята.Естествено, те се отнасят само до обстановката, постоянните опашки са си запазена марка за всичко тук
От миналата година сме се върнали около 40 души, а може и повече.Засега си "живучкаме яко", както казва Софи Маринова laughlaughlaughlaugh

cool*kitara*
Публикувано на 11-06-2009 21:10 | RE: Edward Vinson Ltd.
Lora
Потребител

Mоля Ви, който е правил или знае дали се прави трансфер от Еdward Vinson нека да пише.При условие, че си правиш нормата, но просто няма работа в момента. Конкордия съдейства ли както обещаха. Благодаря ви предварително.
Публикувано на 11-06-2009 21:16 | RE: Edward Vinson Ltd.
petia_sf
Потребител

Mnogo trudno 6te ti uredqt transfer prez unisad Edno mom4e ot na6ata ferma zvanq v angliiskiq ofis na konkordiq da iska transfer i mu kazaha 4e e po4ti nevazmojno sega.Probvai vse pak i uspeh
Публикувано на 11-06-2009 21:16 | RE: Edward Vinson Ltd.
hris19
Потребител

какво става в тази ферма,защо искаш трансфер?

страница 14 от 34

<< < 11 12 13 14 15 16 17 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23538 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 90 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: AgopArytun
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mir8611 miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma plamen365 Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS [email protected]

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти