>
>
>

страница 15 от 33

<< < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Публикувано на 11-06-2009 21:35 | RE: Edward Vinson Ltd.
Lora
Потребител

Ами по простата причина, че работата много намаля.Сега работим колкото за наема и храната. А всички сме дошли и да заделим нещичко, нали.

Публикувано на 12-06-2009 10:50 | RE: Edward Vinson Ltd.
geri_vr
Потребител

Забрави за трансфер. Това става много, ама много трудно.
Публикувано на 12-06-2009 11:57 | RE: Edward Vinson Ltd.
netshark
Потребител

И аз така знам . Това граничи с невъзможното .От понеделник още 4 човека идваме да видим как са нещата
Публикувано на 12-06-2009 21:20 | RE: Edward Vinson Ltd.
Lora
Потребител

Не забравяйте тогава да си вземете карти, тъкмо сте четворка. Нашите са постоянно заети. Едни гонят, други сами си тръгват, а и нови постоянно идват. А работа почти няма, трансфер не правят - ха разбери тая система.
Публикувано на 14-06-2009 02:46 | RE: Edward Vinson Ltd.
av
Потребител

Елате тука ви чакат с нетърпение angry. За сандбанкс незнам, но в лайди дейн за хората който берат ягоди е много зле кам 18-26 паунда си изкарват на ден. Като почнат в 6.20 и към 11.30 ги прибират и това е много често. Има хора които получеха warning и на следващия ден им казаха, че могат дасе приберат за BG а те неса малко. Сами си направете извода изобщо не е розово, а и никои не позволява да направиш над 39 часа.
Публикувано на 18-06-2009 13:03 | RE: Edward Vinson Ltd.
netshark
Потребител

Бяхме за Ryhope , но ни закараха на Peak Lane Nyrsery , от 15-ти сме тук , и тая седмица само по 1 ден ще работим , другата вече уж някои друг ден повече , а след това вече почва т.н. сезон , за около 2 месеца и нещо. Добра банда сме се събрали ракията свърши вече , голямо пукане
Публикувано на 20-06-2009 20:31 | RE: Edward Vinson Ltd.
lilitto_87
Потребител

tazi sedmica vav Sandbanks sme ba4kali pove4e ot 40 4asa wink i imam az li4no po 50-60 paunda seki den ,mnogo zavisi ot 4oveka,vqrno gonqt no ima i mn takiva koito znaeha za kakvo sa zaminali i napraviha vsi4ko vazmojno 4e da se nau4at da berat i sega sa tuk tai 4e...
Публикувано на 21-06-2009 01:52 | RE: Edward Vinson Ltd.
Bai_Ivan
Потребител

Намира се в: Gorna Oriahovitca
da be taka si e kato si bere6 i si pokriva6 normite nqma za kakvo da te gonqt az li4no kato novobranec se spravqm dobre samo edin pyt me izgoniha za6toto ne mojah da si pokriq normata no se ambicirah i se spravqm za sega
Публикувано на 24-06-2009 22:11 | RE: Edward Vinson Ltd.
sinia_lavina
Потребител

Като чета коментарите се замислям за тази ферма,май наистина си е гад. Миналата година бях там,не получих ретърнинг,а мислех да се връщам,но не съжалявам. Това за гоненето и за гърча зависи и от супервайзера. Цените на касетките също зависят от супервайзора,най-вече и от ганга. Миналата година бях в WILFORD,но след месец ни преместиха в LADY DANE. В първия камп,беше най-бавния ганк,а в главния може да се каже най-бързия. И знаете ли какво се оказа накрая,че единия бере на 2 паунда,а другия на един и трийсе. Да,в тази ферма гонят,но ако се напънеш да си правиш нормата,ти плащат часовки. По въпроса за бонусите,според мене са мизерни. Ако береш много минаваш на часовка,никой няма да ти плати 100 паунда. Тереза е гадна,да. Йева също. Но има и свестни супервайзори. Сега съм в нова ферма и съм доволна. Накрая осъзнах,че в малка ферма е най-добре. Там където съм,бера малини и къпини. Колкото си набереш-това ти плащат. Отношението е перфектно и човешко,по време на работа си почиваш когато поискаш,защото ти си решаваш колко касетки да си направиш-твой проблем. А условията-чудесни-бани и тоалетни,шефа е купил телевизори,микровълнови,тостери,радиа...направо хотел wink. Дано в едлард да има работа и всички да сте добре. Радвам се,че не съм вече там,макар и да имаше голяма веселба. Липсва ми,но по въпроса за отношение и условия е пълна смрад.
Публикувано на 26-06-2009 21:31 | RE: polojenieto v SANDBANKS
onia
Потребител
https://facebook.com/antonpenkov

ZDRAVEITE na vsi4ki az sum nov v saita no neka vi kaja samo,4e v momenta se namiram v tazi proslovuta ferma i rabotia ve4e mesetz i polovina tuk. Ta direktno na vuprosa /48-karavani po 5-6 4oveka v tiax,9 damski i 6 mujki toaletni/du6ovete sa po 7:,3 peralni.V ob6ti linii i az nesum mnogo dovolen,no 6ans spored niakoi.Za rabotata ima stra6ni normi,dosega pove4e ot 230 pounda ne sum vzemal pri polojenie,4e sum rabotel 6 dni.MNOGO POZDRAVI NA BAI IVAN !!!!!!!!!!!!!!!!!

страница 15 от 33

<< < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23006 | Форумни мнения 28905 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 47 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Ia Stone
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 kostadinov7 kontrola88 mitko55 Hristina1357 mariq73 Ia Stone diditu12 miama geri_74 ontario radomirov mimozi D_silva Emi_89 Jeni Diana Dimitrova Mitko_Stefanov Hoffman Ivo nikolcheto da4katakn miro75 Djako Milko mutiev

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти