>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 21-03-2015 13:18 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
Elektra
Модератор

В шофьорска книжка бях инвестирала аз razz
Обмислях и езиков курс, но не му е дошло времето. Но когато дойде ще е със заделени пари от славните бригадирски времена

Публикувано на 21-03-2015 13:21 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Ооо, ти още пазиш бригадирски пари?

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 21-03-2015 13:48 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
Elektra
Модератор

Човек трябва да знае как да си управлява личните финанси...особено в България laughlaugh Заделила съм някой друг лев...дето има една хубава българска приказка "бели пари за черни дни"

Публикувано на 21-03-2015 16:07 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
XueHaTa
Потребител

Не на всеки се отдава да пести .Аз първите 2 години ядох и пих ,после спестих за апартамент(следващите 3 год)
Публикувано на 21-03-2015 22:12 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
Elektra
Модератор

И успял да събереш за апартамент?

Публикувано на 29-03-2015 12:51 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
manekena_1
Потребител

Добър ден,много интересна тема и реших и аз да споделя за какво си изхарчих парите от моя почти десет годишен престои в Англия.Значи аз сам от средно голям провинциален град и като цяло от бедно семейство.От малак имах приятели ,които се връщаха с добри пари от Англия и така дойде моя интерес към бригадите.Брал сам различни култури,бил сам вайзер и работник в пакетажния,както последните 2 години в една фабрика за опаковане на различни храни.На всички,които отиват сега мога да им кажа,че всичко се постига с много труд.Резултата от моя дълък престой в Англия е,че изплатих половината от един семеен апартамент и си купих още един,така в единия ще живея , а в другия ще го давам по наем,което ще ми носи някакъв доход.Спестих си и още малко пари,с които мисля да започна малък бизнес и не на последно място срещнах любовта на живота ми.Така в заключение,мога да кажа,че престоя ми в Англия промени моя социален статус като цяло.Моя престой завърши преди 2 седмици,успех на новобранците ,имате късмет паунда расте.
Публикувано на 29-03-2015 18:14 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Браво! Една положителна история и ползата от взимането на решение за промяна и отиване на бригада.
Смяташ ли пак да ходиш или твърдо си решил, че ще се опиташ да стартираш бизнес тук?
Можеш ли да споделиш грубо колко си заработил за тези 10 години... за стимул на новобранците?

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 29-03-2015 19:52 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
manekena_1
Потребител

За сега не мисля да се вращам,както се казва :време е да се окачат бутонките на стената.Мисля да се възползвам от някои еврепейски програми за стартиране на малак бизнес(ще ми е от помощ,но няма да разчитам на тези пари).Относно за заработените пари не ми се впуска в подробности,но само мога да кажа,че попадане,горе долу в свестна ферма и при едно добре структуриране на разодите,минимум 4000 паунда,не е мираж,което за България е една добра сума,може и повече разбира се.Аз за тези години заработих добри пари,но и платих висока цена ,прекарах наи хубавите си лета по Англия и пропуснах много студентски купони,но все пак избора си беше мой.Но да не се фокусираме само върху фермите,те предимно са за хора без език,има много фабрики в по малките градове,но се изисква личен автомобил,което за Англия не е проблем.Успех на всички новобранци
Публикувано на 10-04-2015 18:00 | RE: За какво си харчите парите от бригадите?
brobro88
Потребител

Unlimited писа:
Мен пък ме е срам да кажа за какво съм ги похарчил

Инвестирам. Всичкото, което бях събрал от бригадата, го изпих по дискотеки и партита и сега немам нищо. Поне да си бех купил кола........

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23538 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 102 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: AgopArytun
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mir8611 miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma plamen365 Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS [email protected]

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти