>
>
>
Публикувано на 23-08-2017 18:02 | Малко съвети, ако може
Krischo
Потребител
krischothekid13 http://www.facebook.com/kkrisscho

Намира се в: Sofia
Здравейте,

твърдо съм решил догодина да замина на студентска бригада в САЩ. Интересуват ме няколко неща. Как стоят нещата с квартирите? Възможно ли е да си наема самостоятелно жилище? Също така, ако може, да ме насочите към някое място. Целта ми е да спестявам пари, нямам намерение да пръскам пари за разни глезотии и друго глупости. Иска ми се да е някое малко градче, с добри хора laugh Какви са точно задълженията в House keeping-а ? За deepwash изисква ли се много добър английски? Нещо за втора работа?? Как протича интервюта за виза? Необходими документи и т.н
laugh И също така ми е интересно нещо относно полета. С цялата бригада ли се пътува или всеки отделно иии ( хаха) Вярни ли са нещата за Бермудския триъгълник laugh Защото гледах, че точно преди Флорида laugh

П.С: Не съм говорил с агенция, защото още е рано... затова не съм наясно с някои неща laugh Просто искам да съм подготвен <3

Благодаря предварително на всички, които ще напишат по някое мнение :*

Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 22932 | Форумни мнения 28831 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 35 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Mishkata12345
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Ivo DRAKA miama kontrola88 bimog27 da4katakn myxi79 ontario ivankolevf Bikmen didka9 denislav994 Elektra yani71 bobsun79 ivailo_boqnov nickhr1 bajita Vasil_nedelc... tonyto78 angelxhope Inka94 batko87 sisko_mz

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти