>
>
>
Публикувано на 25-11-2016 14:05 | Спешен въпрос за здравните осигуровки
Imaliznachenie
Потребител

Здравейте на всички. Ще ви опиша накратко моята ситуация. Откриха ми рядко заболяване и след дълго търсене на лечения из цяла Европа, отидох в Англия и открих експериментално лечение с много добри резултати, но трябва да съм здравно осигурен във Великобритания, за да мога да се подложа на терапия и понеже научих, че най-лесният начин да получиш в началото в Англия НИН и банкова сметка е чрез работа във ферма, се насочих към такава работа. Но искам да попитам някои неща:
1. Нали ви осигуряват здравно при заминаване за бригада?
2. Дали ще могат да ме пускат в отпуск по 4 дни на всеки 2 месеца за да мога да ходя на изследвания, без разбира се да уточнявам, че имам проблем и ще ходя по болници, така или иначе засега сме стажилизирали положението и не ми се отразява чак толкова много на физическото състояние, но за съжаление няма да е за дълго така.

Благодаря Ви. Дано все пак някой ми отговори
Публикувано на 08-01-2018 00:27 | RE: Спешен въпрос за здравните осигуровки
Krasi7979
Потребител

Imaliznachenie писа:
Здравейте на всички. Ще ви опиша накратко моята ситуация. Откриха ми рядко заболяване и след дълго търсене на лечения из цяла Европа, отидох в Англия и открих експериментално лечение с много добри резултати, но трябва да съм здравно осигурен във Великобритания, за да мога да се подложа на терапия и понеже научих, че най-лесният начин да получиш в началото в Англия НИН и банкова сметка е чрез работа във ферма, се насочих към такава работа. Но искам да попитам някои неща:
1. Нали ви осигуряват здравно при заминаване за бригада?
2. Дали ще могат да ме пускат в отпуск по 4 дни на всеки 2 месеца за да мога да ходя на изследвания, без разбира се да уточнявам, че имам проблем и ще ходя по болници, така или иначе засега сме стажилизирали положението и не ми се отразява чак толкова много на физическото състояние, но за съжаление няма да е за дълго така.

Благодаря Ви. Дано все пак някой ми отговори

Здравейте, почвате работа, вадите иншуранс и банкова сметка, след това в най близкото дело или град в болницата си попълвате формуляр за личен лекар и след около 2 седмици ви е готов лекаря и си тръгвате на лечение.
При всеки преглед или терапия искайте sick notice да я представите пред работодателя си.
Успех
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23345 | Форумни мнения 29353 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Valka
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 kontrola88 lis mimi1124 ag_s mitko55 ani80 miama mileidi Asq Atanasova D_silva tanq_stojcheva shushoni83 svedikov emo-ivanov Vencidospat Valka miro75 piipito Ivo daniangelova68 fytbolistkata14 Stoil Emilova Georgi Popov

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти