>
>
>
Публикувано на 23-12-2017 22:34 | Въпрос от дупница
vencikrumov
Потребител

Здравейте приятели, ние сме двойка която искаме да заминем за Англия да работим. Приятелката ми е била там преди година и е много доволна но агенцията с която е ходила вече не съществува. Аз бях 7-8 години в германия и съм наясно с живота навън, данъци, квартири и всичко от битовизма. Сега искаме да си опитаме късмета в Англия но незнаем коректни агенций, не искаме да кацнем в Англия и да останем на улицата. Можете ли да ни дадете съвет за фирми или агенции за работа, нямаме претенций дали работата е на помето или в пакетажен завод или автомивка или в сверата на почистването. На мнение сме, че срамна работа няма стига с честен труд да си изкарваме парите, естественно не и да бъдем бели роби. И двамата сме с слаб английски а аз съм с перфектен немски който на дали ще ми влезе в употреба. Ще ви бъдем много блгодарни ако ни дадете някакъв съвет или насока. Пожелаваме ви весело посрещане на празниците и успех на всички. Венцислав и Веси
Публикувано на 25-12-2017 17:59 | RE: Въпрос от дупница
ninja303030
Потребител

Имате лично. Тук имена на агенции не може да се споменават, защото става реклама и админа ги трие .
Редактирано от ninja303030 на 25-12-2017 18:00
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23385 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: N1nna
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 SeverinaRose... kontrola88 N1nna Old_Goblin miro75 arunkardzhaliev mitko55 HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21 Asq Atanasova Braian81 zombyto silviyatsone... miama turbobi_1 Elektra aydin ninja303030 ag_s Ivo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти