>
>
>
Публикувано на 10-01-2018 19:55 | Въпрос за борса
cvety_stoyanovaa
Потребител

Здравейте!Ако работя 3 месеца в Англия и заработката ми е 3400 паунда,а през останалото време съм на минималната раб.заплата колко пари ще взема от борсата?Благодаря!
Публикувано на 26-01-2018 10:44 | RE: Въпрос за борса
retaer
Потребител

Зависи.Трябва да имаш непрекъснат стаж поне 9м в България.Трудно се изчислява като цяло взимат предвид колко трудов стаж имащ общо(освен този задължителен непрекъснат преди да заминеш да работиш в Англия)Отделно накрая групират цялата ти заработка там и изчисляват.Аз взех 6 при 3г стаж и малко в България и заработка под твоята за 6м там.Имах колеги взимали тавана преди години иначе
Публикувано на 26-01-2018 14:17 | RE: Въпрос за борса
stiliqnestiq
Потребител
нямам https://facebook.com/нямам

Преди няколко дена ми излезна решението, 74,59 лв. за 1 работен ден. В У1 господата от Англия ми бяха изчислили 1700 паунда месечно като имам над 2 години без прекъсване в Англия. Иначе имам познати на които също дадоха тавана като в Англия имаха 4-5 месеца със заработка не повече от 5 хилки и преди това бяха работили в БГ на минималната.

Танцът е вертикално положение за хоризонтални намерения.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23377 | Форумни мнения 29393 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 48 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: GeorgiDmt
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 djevdet kontrola88 mimenceto gerganarabis... mitko55 georgid Polinastoqno... begleca_1 miro75 Ivo Mart1nVas1lev ag_s DS Asq Atanasova nickhr1 GeorgiDmt Supercillious anchyy91 yoana88 miama elinaxx1 emo-ivanov mimi_9002 elena0809

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти