>
>
>
Публикувано на 29-01-2018 14:14 | Заминаване Юни месец
toshkolevski
Потребител

Здравейте тази година завършвам и планирам заминаване около 10 юни , бихте ли ми казали какви плодове / зеленчуци се берат тогава в Англия евентуално да ми препоръчате ферма и да ми кажете кога долу горе и добре да се кандидатства ?

Публикувано на 01-02-2018 09:53 | RE: Заминаване Юни месец
retaer
Потребител

по принцип се подават документи най късно до декември (примерно при ******* е така) правят подбор кои да поканят на интервю,отиваш после пак подбор и вече ако те одобрят се правят съответните процедури и т.н и може да заминеш преди май месец,след май месец зависи от фермата и за кво си одобрен ии маш оферта съответно от агенцията.(и си си казваш предпочитанията разбира се).Така че при твоя случай надали ще заминеш тая година....а и е нож с две остриета с тия ферми аз съм ходил ...ако имаш познати в градове които работят по бяла работа по добре в град установяваш се и търсиш щото може да попаднеш на сносна ферма но може и да е супер некортна и да бъдеш роб докат не се откажеш и заминеш/или не те изгонят.

Ivo: спазвай правилата на форума.
Редактирано от Ivo на 01-02-2018 10:07
Публикувано на 01-02-2018 10:08 | RE: Заминаване Юни месец
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София
По принцип може да е така (@retaer), но реално можеш да кандидатстваш/заминеш по всяко време.
През лятото има почти всичко.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23168 | Форумни мнения 29111 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 53 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: pepo_84
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Kristiyan88rs2 miro75 fytbolistkata14 geri_74kn kontrola88 Honey-66 bimog27 DS Kolev87 mariq73 Evelyn krem4o djkris_master spid3r Dangulev3516 pepo_84 mitko55 denni-97 bLqsuchko Crisvarna Ventsislav90 PG32 elena0809 svetkavicata92 bibi8888

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти