Форум >
>
Заплащане, Данъци и Осигуровки >
Тема: Застраховка
Публикувано на 05-08-2010 00:52 | Застраховка
traqn1985
Потребител

Здравейте бригадири.Върнах се от UK преди малко повече от 10 дена пренодително,причината е повече от нелепа.На 13 юни ми беше първия и последен работен ден понеже счупих ръка .Най-тъпото в цялата ситуация е начина по който го направих,паднах в банята супер кофти.Тука мисля да ви спестя подробностите като например обещанието на мениджъра на фермата че ще ме изчака да се оправя и ще почна работа,уж загриженото му на моменти лицемерно държание и т.н.Естествено се случи това което очаквах и ме върнаха в България, като ми обещаха да ме вземат на работа при пълно възтановяване.Въпросът ми е следния,може ли да претендирам за някаква компенсация(парична) и тоя иншуранс с които заминаваме не е ли за подобни случай.Признавам въобще не съм запознат с правата които имаме(ако имаме такива де) и затова пиша тука.Накрая искам да кажа само че това не е някакъв селски тарекатлък и начин да изкарам лесни пари за мене си понеже съм теглил кредит за да замина(не беше никак малък между другото) и се надявам ако има някакъв шанс за подобна компенсация да си погася задълженията.Дано да има запознати с подобни случай хора тука,и ще чакам техните отговори

Публикувано на 07-11-2010 18:06 | RE: Застраховка
Tatko Barba
Потребител

Трябвало е веднага да се свържеш с адвокат,който може да ти даде най точна информация.Във форума най много да намериш някой който да е съпричастен с теб.
Публикувано на 07-11-2010 18:28 | RE: Застраховка
tanito
Потребител

Иво ти е казал най -точно какво е трябвало да направиш.Не мисля че вече е от значение това за теб,понеже е минало доста време и ти си си тук в БГ.Съжелявам.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 58 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти