Форум >
>
Заплащане, Данъци и Осигуровки >
Тема: Относно У1 за борсата

страница 10 от 11

<< < 7 8 9 10 11 >
Публикувано на 15-04-2013 11:34 | RE: Относно У1 за борсата
berenisa
Потребител

здравейте искам да попитам като съм подала ноември месец за борса а чак сега ми идва у1 с задна дата ли ще ми изплатят

Публикувано на 17-04-2013 20:49 | RE: Относно У1 за борсата
kotki
Потребител

berenisa писа:
здравейте искам да попитам като съм подала ноември месец за борса а чак сега ми идва у1 с задна дата ли ще ми изплатят

Да
Публикувано на 17-04-2013 21:01 | RE: Относно У1 за борсата
kotki
Потребител

Здравейте, моят въпрос е следния.

Миналата година взех обещетение на минимален размер заради лиоса на дохода в У1.
След това сам си изисках У1 от Англия но в него имаше дохода само от трансвера ми следкато изрично им написах в раздела друга информация че ми трябва дохода за целият ми 6 месечен престой. А трансвера беше само за два месеца и ми вдигна обещетението от 7 на 11 лева.
Кави трябва да направя за да получа дохода за целия ми работен период, дваформуляра ли трябва да им изпратя.

В момента пак съм в Англия, някой знае ли тук откъде мога да си взема У1 или става само по пощата
Публикувано на 17-07-2013 16:18 | RE: Относно У1 за борсата
kotki
Потребител

kotki писа:
Здравейте, моят въпрос е следния.

Миналата година взех обещетение на минимален размер заради лиоса на дохода в У1.
След това сам си изисках У1 от Англия но в него имаше дохода само от трансвера ми следкато изрично им написах в раздела друга информация че ми трябва дохода за целият ми 6 месечен престой. А трансвера беше само за два месеца и ми вдигна обещетението от 7 на 11 лева.
Кави трябва да направя за да получа дохода за целия ми работен период, дваформуляра ли трябва да им изпратя.

В момента пак съм в Англия, някой знае ли тук откъде мога да си взема У1 или става само по пощата
Публикувано на 18-07-2013 11:59 | RE: Относно У1 за борсата
liglioto_89
Потребител

Здравейте.Искам да попитам има ли някой от Русе,който може да ми окаже съдействие при попълването на бланката за исискване на У1 на по кафе,че английския ми не е на перфектно ниво,но и нещо ми се получава разминаване в датите?
Публикувано на 24-07-2013 19:07 | RE: Относно У1 за борсата
Elektra
Модератор

Ако смяташ, че ще се справиш - си го направи ти. Има информация като се поровиш как става, кое къде се попълва. Ако не ти се занимава, ще ти го направи и фирма, която предлага тази услуга, ама ще дадеш едни 50 лв. примерно или повече.

Публикувано на 25-09-2013 13:04 | RE: greshka v datite na u1
karamfila
Потребител

Има ли на някои да е дошло у1 с грешна дата-разлика в датата на започване на работа в договора и написаното в у1,защото така не могат да ми отпуснат обещетение от НОИ или не искат, вече цяла година воюваме така да се кайе и ми пращат все с грешни дати-и слуйебните и личните все са различни, аз имам право на продалжение от миналата година ,а не мога да уцеля така да се каже правилната дата от която сам прекратила миналата година трябва да пише на у1 сащата дата на започване на работа та да ми го изплащат и незнам как да накарам англичаните да ми напишат тая дата която си ми я пише в договора,паъцлипа им изпратих,договора ,всички документи и пак не ми пращат вярната дата, каде да се жаля и какво да направя да не си изгубя полагащото ми се обещетение, моля, помогнете.
Публикувано на 24-12-2013 13:37 | RE: Относно У1 за борсата
gergana90
Потребител

Здравейте, четох ли четох и нищо не разбрах laugh, значи септември или октомври бях във фирмата с която заминавах последните 3 години за УК за връщане на данъции те ме попитаха дали да ми пуснат документите за признаване на трудов стаж или нещо такова, не ги слушах много и казах да ги пускат, и преди няколко дни ми пристигна У1, с попълнени датите който бях трите години в УК. и от тук нататък нз какво да правя, някои ако може да ме светне ще съм му благодарна laugh
Публикувано на 24-12-2013 15:47 | RE: Относно У1 за борсата
film
Потребител

Аз искам да попитам за регистриране на борсата след бригада, още ли има изискването за 9 месеца от последните 15 работни? Благодаря.

Публикувано на 14-01-2014 14:29 | RE: Относно У1 за борсата
karamfila
Потребител

За голямо съжаление вече масово издават грешни У1 и макар и да воюваме и обжалваме непрекъснато няма резултат и ще продължаваме да губиме обезщетения и здравни осигуровки,трудов стаж и т.н.,затова ви призовавам колеги,дайте да се обединим и да ги подведем под съдебна отговорност,защото това е дискриминация и без съд и адвокати няма да се оправят нещата.Някой ако знае координатите на български адвокат в Англия моля да ме свърже с него да започваме делата и да не губим време.Докато не го осъдим това английско данъчно те все така ще продължават да не си вършат работата и да ни ощетяват.

страница 10 от 11

<< < 7 8 9 10 11 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23648 | Форумни мнения 29675 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 59 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Sipher93
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Mitre Angelova Plamenpenev12 mir8611 Ivo ivan atanasov kserx76 masck23 branimirl nicko76 Iovka80 Kali 123 miro75 plamen365 shekip emo-ivanov wonwoo Sipher93 bisko87 mitko55 kontrola88 DS jordasha Batsashko Ivailo1982

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти