Форум >
>
Заплащане, Данъци и Осигуровки >
Тема: kolko paynda

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 26-05-2009 17:41 | RE: kolko paynda
stoi4cov
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 160
Регистриран на: 27.10.08
Napravix si smetka kolko paunda sam polu4aval v razli4nite fermi sredno na sedmica,kato smetkata e za fermite v koito sam imal dogovor i sa izvadeni razxodite za karavana,N.i.,danac :
Alens hill farm 2008 228.95
JEPCO 198.52
Alens hill farm 2009 188.89
Abbey fruit farm Scotland 163.68
Lower reule farm Gnosall 128.63
Sandfield Farm / Orchard Farm 120.10
Kato v Alens hill i Abbey fruit sam rabotil prez zimata...



Публикувано на 26-05-2009 18:10 | RE: kolko paynda
Jordan
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 30
Регистриран на: 05.02.09
В които си имал и договор казваш!Ами и без договор ли може да се работи във ферма?
Публикувано на 27-05-2009 11:11 | RE: kolko paynda
stoi4cov
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 160
Регистриран на: 27.10.08
Moje bi ne se izrazix pravilno-tova sa takiva fermi v koito sam rabotil po nqkolko dni,a sam polu4aval zaplata ot fermata v koqto rabotq....Mnogo 4esto osobeno zimno vreme ima rabota za po nqkolko dni v fermi v koito nqma rabotnici v momenta i fermerite si namirat hora ot sysedni fermi laugh
Публикувано на 29-05-2009 22:00 | RE: kolko paynda
harrrito
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 29.05.09
и искаш да кажеш че както сега ще заминавам за
Stratford и ще искарвам по 120 паунда на седмица? че това си е смешно!
Публикувано на 31-05-2009 14:38 | RE: kolko paynda
stoi4cov
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 160
Регистриран на: 27.10.08
takova be6e polojenieto togava-fermata be6e farilala,nqma6e rabotA ,vremeto be6e lo6o cry
Публикувано на 04-12-2010 13:08 | RE: kolko paynda
zoev
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 1
Регистриран на: 02.12.10
seki mrunka kut se vurne

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23904 | Форумни мнения 29918 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: UrbanNomad
Бригадири в момента или преди малко във форума:
UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana plitvinko BennieDe

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти