Форум >
Публикувано на 21-04-2011 07:35 | RE: Оставане в Англия и след бригадата
Ivo писа:
Докато ти свършат парите.
По закон нямаш право да работиш без документи. Пък дали ще работиш вече е друг въпрос.
Докато ти свършат парите.

По закон нямаш право да работиш без документи. Пък дали ще работиш вече е друг въпрос.
Аз бих добавил и какво ще работи без документи?
Моля, пишете на кирилица!
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА
Информация
Намери евтини самолетни билети до Англия
Информация Транспорт от летището до фермата.
Информация Актуални позиции за работа
Информация Транспорт от летището до фермата.
Информация Актуални позиции за работа
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ
