Форум >
>
Работа в Англия >
Тема: Вашите впечатления за работа в Англия?

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 16-01-2014 19:17 | RE: Вашите впечатления за работа в Англия?
bai1grozdan
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 1
Регистриран на: 16.01.14
НЕ ОТИВАЙТЕ С Harmony Works Recruitment

Не знаят къде се намират, само вземат парите и после сте на произвола на съдбата. И агенцията в Англия с която работят - Phoenix Workforce Solutions или Phoenix Enquires - са още по големи шарлатани.

Безкрайно ще е ако тръгна да ви обяснявам ...



страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23906 | Форумни мнения 29920 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 47 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: smmsmrtn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
smmsmrtn ReeseCameron UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти