Форум >
>
Друго >
Тема: Впечатления от Англия
Публикувано на 07-09-2008 00:41 | Впечатления от Англия
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Кой с какво впечатление е останал от престоя си в Англия?

На мен лично ми харесва това, че е много чисто и поддържано.

Редактирано от Ivo на 07-09-2008 02:21
Публикувано на 07-09-2008 18:59 | RE: Впечатления от Англия
masha
Потребител

На мен ми хареса, защото всичко е както се казва под контрол, можеш да разчиташ на полицаите, няма такава свободия като тука в България. Колкото и на странно място да попаднеш и да се отчаяш, че няма как да се справиш, винаги ще се отзоват и ще ти посочат правилния път. Освен това англичаните са много дисциплинирани, но и забавни по своему хора. Трудно се разбира черния им хумор, не защото наистина е черен, а защото както нас те използват метафори, когато се шегуват, а това не може да се разбере в буквален превод. Ето защо на мен не ми беше особено смешно, че патката снася яйца и после ги мъти, но това си беше само моя превод, а вероятно за тях е свързано с някаква смешна асоциация! Не се опитвайте да разберете хумора им, защото е невъзможно!!!laugh
Публикувано на 01-12-2008 06:07 | RE: Впечатления от Англия
sepuko
Потребител

http://www.vbox7.com/play:f5d61a69

Айде да се посмеете малко! cool

И малко по сериозно...

http://www.vbox7.com/play:6aa96515
Редактирано от sepuko на 01-12-2008 06:50
Публикувано на 05-02-2009 18:56 | RE: Впечатления от Англия
didito
Потребител
didito-bg

аз лично е намирам за доста селска държава навсякаде крави, овце но пък от друга страна е доста оредена хич език да незнаеш пак се поравяш , някакси едно спокоиствие лаха абе все едно си в някое село спокоино че чак и скучно по някога, но се свиква штом започва да ми липсва значе не е толкова зле тамcry
Публикувано на 05-02-2009 19:07 | RE: Впечатления от Англия
sepuko
Потребител

Е селска държава е много силно казано...така ти се вижда покрай фермите в провинцията...Никакви крави и овце няма в градовете...
Много развита и красива страна си е Англия,да можеше да кажем същото и за България...А за спокойствието съм съгласен...Направо си е пасторална картина.Идеално след изнервените и мрачни хора в Бг...

Редактирано от sepuko на 26-03-2009 21:31
Публикувано на 07-02-2009 17:42 | RE: Впечатления от Англия
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Да бе...селска държава...
Хората си имат добре развит селскостопански отрасъл. По градовете им обаче няма цигани с каруци за разлика от България.

То като се замисля там не съм видял каруци и по селата де.

Също така хората, които живеят в предградията на големите градове (че и по селата) определено са за завиждане.
Супер красиви къщи ...някои направо дворци...но не като циганските шарении на големците у нас.
Редактирано от Ivo на 07-02-2009 17:46
Публикувано на 07-02-2009 18:48 | RE: Впечатления от Англия
Krassy2104
Потребител

Англия е една страхотна страна Радвам се че съм имала възможността да я посета Наистина съм очарована от нея с чистотата си подреденоста и красотата След толкова години е успяла да запази абсолютно всичките си забележителности за разлика от България която също има богата история но за съжаление не можем да съхраним и запазим както Англия е успяла clapwink Определено съм впечатлена от нея wink
Публикувано на 19-02-2009 19:58 | RE: Впечатления от Англия
stoi4cov
Потребител

Naistina Anglia e straxotna strana.Kolkoto do istoriqta:BULGARIA e nai-starata durgava v Evropa,s golqm prinos za razvitieto na kontinenta;kolkoto za suxranqvaneto na zabelegitelnostite ni -razlikata idva ot tova 4e nie sme na granicata na dva svqta-isto4niq i zapadniq,pak i sme xora na krainostite.Ina4e i na men mi haresva uk wink
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23754 | Форумни мнения 29750 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Pam182
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Toni4882 miro75 Gloriq1996 Djako ivo_dv mitko55 mimenceto slavka stoilova [email protected] borko75 Ivo Lechone koko_boko quiksilver matikanova DS Marga Anelia Manova Miroslav89 pavlina26 Dobrinka Cha... Deniss12 dido69 [email protected] Nikolayfilip...

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти