Форум >
Друго >
Публикувано на 08-02-2011 13:15 | TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
от къде пазарувате.Къде храната е най-добра и цените са поносими
Публикувано на 08-02-2011 14:06 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
SAINSBURY'S също е хубав магазин за храни ... не е скъпо
също имат пекарна готвени яденета ....
също имат пекарна готвени яденета ....Публикувано на 08-02-2011 14:27 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
sevgin писа:
според мене теското е най евтино защото има много артикули например 10 вида хляб , десет вида лимонади , десет вида кисели краставички , като най евтините се оказват по вкусни от по скъпите, в лидала също е евтино и има такива продукти които ги няма в другите супермаркети и храната от лидала е доста качествена и вкусна , това са 2-та супермаркета кото си заслужават ... От Морисан по добре не купувайте - пълен ташак е
според мене теското е най евтино защото има много артикули например 10 вида хляб , десет вида лимонади , десет вида кисели краставички , като най евтините се оказват по вкусни от по скъпите, в лидала също е евтино и има такива продукти които ги няма в другите супермаркети и храната от лидала е доста качествена и вкусна , това са 2-та супермаркета кото си заслужават ... От Морисан по добре не купувайте - пълен ташак е
Аз пък не виждам с какво Tesco е по-добър от morrisons, на мене втория ми харесва далеч повече, друг е въпроса че е може би малко по-скъп. Много ми допадат ASDA, ALDI, Morrisons. Давам минус на spar, co-operative (summerfield).
Публикувано на 08-02-2011 14:29 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
Вие луди ли сте този онзи супермаркет навсякаде е един и същ ташак храната е повече от отвратителна без знчение скъпа или евтина
Публикувано на 08-02-2011 14:29 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
чийзкейк от Morrisons-мм ями ями
Публикувано на 08-02-2011 14:40 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
BoXXeM писа:
Вие луди ли сте този онзи супермаркет навсякаде е един и същ ташак храната е повече от отвратителна без знчение скъпа или евтина
Вие луди ли сте този онзи супермаркет навсякаде е един и същ ташак храната е повече от отвратителна без знчение скъпа или евтина
Ами ако си купуваш хляб за 35р. от Tesco, е нормално да е отвратителен, аз си купувам хляб единствено от greggs bakery, и мога да ти кажа че хляба им е много вкусен. Същото важи и за много други продукти, но всичко е въпрос на вкус.
Публикувано на 08-02-2011 14:41 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
Tesco Rullz 

Англия! Kакво е Англия? Кофти време, чай and Мери фак'ин Попинс :)
Публикувано на 08-02-2011 14:44 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
Само Tesco Value! 

Публикувано на 08-02-2011 14:46 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
Ivo писа:
Само Tesco Value!
Само Tesco Value!

Exactly

Англия! Kакво е Англия? Кофти време, чай and Мери фак'ин Попинс :)
Публикувано на 08-02-2011 14:51 | RE: TESCO,ASDA,SAINSBURY'S или OCADO
Мдам Tesco Reduce е истината! 
Повече от 20p на артикул не давам.

Повече от 20p на артикул не давам.

Информация
Превод на пари от Англия към България! Препоръчано с Transferwise!
Информация Актуални позиции за работа
Информация Транспорт от летището до фермата.
Информация Актуални позиции за работа
Информация Транспорт от летището до фермата.
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ


