Форум >
>
Друго >
Тема: Нощувка на Heathrow

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 13-02-2014 01:01 | Нощувка на Heathrow
t1sh0
Потребител
facebook.com/t1sh0

Здравейте... интересува ме някой нощувал ли е на Heatrow терминал 4 ... Единствения полет на AIR.BG каца късно следобяд ,а автобуса за Бостън ми е сутринта... Тъ въпроса е за идеи и предпожения за евтина нощувка на терминала ...

За Въпроси защо не летя с друга компания другаде, към този момент цената най ме устройва с тях,ако при AIR.BG сега билета е 150 лв то с Wizz е 300 макар и при унгарците да ме устройва кацане с хващане на автобус.

Благодаря

Публикувано на 13-02-2014 11:12 | RE: Нощувка на Heathrow
sandanski
Потребител

Разликата е доста голяма във парите защо така те горе долу вкарват на едно защо е така сега
Публикувано на 13-02-2014 12:19 | RE: Нощувка на Heathrow
kaka_draka
Потребител

На терминала има чакалня, мисля че беше на най-горния етаж, в която съвсем спокойно можеш да изкараш нощтта - спокойно е, има охраняващи полицаи и няма какво да ти се случи - да те оберат или притесняват разни хора - това е най- икономичния вариант. има също кафенета 24\7, няма да останеш гладен и жаден...Изобщо, проблеми никакви , не е като в БГ...
Публикувано на 13-02-2014 15:18 | RE: Нощувка на Heathrow
hriska92
Потребител
https://www.facebook.com/hristina.georgieva.165

Ние най много сме чакали на Лутън около 10 часа, времето си го изкарахме предимно в едно кафе, където има на всяка маса място за зареждане на ток(тел или лаптоп) и там си говорихме по скайп, гледахме филми и т.н... Предполагам, че и на Хийтроу ще е така...
Публикувано на 13-02-2014 18:23 | RE: Нощувка на Heathrow
t1sh0
Потребител
facebook.com/t1sh0

Чакането през деня не би ме притеснило ,но вечер едва ли има къде да се обикаля... Хотелите около летището ме изумяват с цените 50-60 паунда за вечер ,То по евтини бяха стаите в хотела където работих на един гръцки остров... Летището ми е единствена алтернатива за нощувка...
Публикувано на 13-02-2014 18:31 | RE: Нощувка на Heathrow
kaka_draka
Потребител

t1sh0 писа:
Чакането през деня не би ме притеснило ,но вечер едва ли има къде да се обикаля... Хотелите около летището ме изумяват с цените 50-60 паунда за вечер ,То по евтини бяха стаите в хотела където работих на един гръцки остров... Летището ми е единствена алтернатива за нощувка...

споко, това по-горе ти го писах от личен опит - няма по-евтин вариант, а и проблеми няма с нищо - имаш охрана, топличко и чистичко е...какво повече да иска човек
Публикувано на 13-02-2014 18:33 | RE: Нощувка на Heathrow
hriska92
Потребител
https://www.facebook.com/hristina.georgieva.165

Аз имах предвид, че обикаляхме В летището, а не около него Все пак с куфарите си няма много възможност за обикаляне. Те кафенетата вътре са си денонощни. (мисля)
Публикувано на 13-02-2014 19:33 | RE: Нощувка на Heathrow
curata
Потребител

Спокойно,взимаш си количка(безплатни са) и си обикаляш спокойно.Правила съм го-удобно е!
Публикувано на 13-02-2014 21:07 | RE: Нощувка на Heathrow
t1sh0
Потребител
facebook.com/t1sh0

Благодаря на всички... Съветите и насоките ви ще са ми много полезни
Публикувано на 13-02-2014 22:26 | RE: Нощувка на Heathrow
Elektra
Модератор

Спиш на летището. Има пейки, седалки и тн. ... точно 0 лв. ще ти излезе. Да не говорим, че съм виждала хора по земята laughlaugh
Явно ти е за първи път....като отидеш ще видиш за какво става дума. Хората си спят където им падне.. разпъват одеала, спални чували по земята и си спяттттт. хич не ги бърка.
Само е дразнещо постоянното говорене на високоговорителите за информация и предупреждения да си пазите багажа.

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23784 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 59 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Delyana ivanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 atanasov_eu Jokera23 ottuka3 sisoko81 plamen365 Mitre Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти