Форум >
>
Друго >
Тема: Стигане до фермата с влак.

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 26-02-2014 23:01 | Стигане до фермата с влак.
destorm
Потребител

Здравейте, на 4 март заминавам за Haverfordwest та по описаният начин как да стигна до фермата с влак ми излиза 17 паунда, но има само 2 влака през деня и няма да успея да ги хвана.. човека от фирмата ми каза кой влак да хвана и проверих, че струва 63 паунда което е 150лв.. възможно ли е с автобус да стигна до там, че много ми идват.. а и може ли да ми помогнете да си намеря автобус, че нещо не се справям.sad поздрави

Публикувано на 26-02-2014 23:29 | RE: Стигане до фермата с влак.
Brigadir4e
Потребител

Това ферма ли е или градчето? Къде кацаш? Откъде трябва да тръгнеш и в колко часа трябва да си там? Малко повече информация иначе: megabus, national express или вътрешни линии за градския транспорт (след като си пристигнал до най-близкия град).
Публикувано на 27-02-2014 00:44 | RE: Стигане до фермата с влак.
destorm
Потребител

Brigadir4e писа:
Това ферма ли е или градчето? Къде кацаш? Откъде трябва да тръгнеш и в колко часа трябва да си там? Малко повече информация иначе: megabus, national express или вътрешни линии за градския транспорт (след като си пристигнал до най-близкия град).

Град, кацам в Лондон човека ми каза в 11 вечерта да тръгна и ще пристигна към 5-6..
Публикувано на 27-02-2014 10:02 | RE: Стигане до фермата с влак.
albert10
Потребител

Автобусите можеш да видиш на страницата на National Express, даже и да си резервираш билет.
Публикувано на 27-02-2014 10:05 | RE: Стигане до фермата с влак.
sandanski
Потребител

destorm писа:
Brigadir4e писа:

Град, кацам в Лондон човека ми каза в 11 вечерта да тръгна и ще пристигна към 5-6..

Ето ти линк,за едни от най големите превозвачи в англия
http://coach.nationalexpress.com/nxbooking/start-search
Публикувано на 27-02-2014 10:09 | RE: Стигане до фермата с влак.
Iren_
Потребител

няма ли да те чакат на гарата да те закарат до фермата, поне в моето упътване така пише, аз на 15-ти трябва да съм там, чакам да ми се обадят да ми кажат как ще пътувам. Пък и нали има фирма която организира транспорт до фермата, с нея няма ли да е по-евтино или е само за групи!?
Публикувано на 27-02-2014 10:42 | RE: Стигане до фермата с влак.
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Като цяло за новобранци бих препоръчал да ползват услугата "Транспорт от летището до фермата".
Цената може да е малко по-висока от ползването на друг транспорт, но може и да е по-евтина, ако се организирате.
Отделно удобството, че направо от летището те карат във фермата е безценно.
Вижте това
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=1353
и това
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=2934

Питайте ги какво ще ви струва, вижте дали може да се организирате повече хора в една посока и се възползвайте.

Не е лошо и сами да се опитате да си направите план за транспорта с влак, автобус и т.н., но си помислете и за варианта, който препоръчвам.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 27-02-2014 12:14 | RE: Стигане до фермата с влак.
destorm
Потребител

Iren_ писа:
няма ли да те чакат на гарата да те закарат до фермата, поне в моето упътване така пише, аз на 15-ти трябва да съм там, чакам да ми се обадят да ми кажат как ще пътувам. Пък и нали има фирма която организира транспорт до фермата, с нея няма ли да е по-евтино или е само за групи!?

не няма да ме чакат.. май ще пътував с автобус.
Публикувано на 27-02-2014 12:31 | RE: Стигане до фермата с влак.
Iren_
Потребител

всичко това с транспорта е много хубаво, но как да се организирам с други хора като ще пътувам сама... и аз се чудя кое ще ми излезе по-евтино, но май ще го решавам като ми се обадят да ми кажат как ще пътувам и точно на коя дата, успех на заминаващите преди мен и ако може да пишат как са пристигнали!
Публикувано на 27-02-2014 23:45 | RE: Стигане до фермата с влак.
Brigadir4e
Потребител

Гледай кое ти е удобно и лесно, а не най-евтиното. Не обръщай паундите в български лева! Ще дадеш 60 паунда за пътни ок ще ги избиеш след седмица две. И пак не обясни да ти помогна! Лондон предполагам Лутън кога кацаш (час!) и в колко часа фермера ти казва да си там (Впрочем не ги слушай много фермерите не са наясно, защото повечето градски транспорт не ползват и не са наясно изобщо). Най-изгодното, което намирам с влак е 36 паунда. Обаче, ако хващаш рейс - 10 паунда минимум от Лутън до Виктория (Лондон), че да си хванеш рейса и внимавай, защото автобусите до Лондон са адски несигурни и неточни, защото зависи от трафика (един път цял час и половина излизахме от Лондон и рейса имаше закъснение с 2 часа за маршрута си).

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23784 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Delyana ivanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 atanasov_eu Jokera23 ottuka3 sisoko81 plamen365 Mitre Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти