Форум >
>
Друго >
Тема: Позволен багаж

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >
Публикувано на 29-04-2009 16:35 | RE: Позволен багаж
serendipiti
Потребител
lili__21

Jordan писа:
Ами ако куфара по голям от позволените размери,но тежи колкото са изискванията там според правилника на авиокомпанията може ли да те глобят?

Куфара трябва да влезе в отделенията за ръчен багаж в самолета... Освен това ако ти видят куфара, че е много голям няма да ти го пуснат...

Публикувано на 29-04-2009 16:37 | RE: Позволен багаж
Jordan
Потребител

80/50/30 е голям ще може да влезе 100%
Гледах в сайта на БГ Еър и Wizzair и не видях да има ограничение за големината на куфара
Редактирано от Jordan на 29-04-2009 19:12
Публикувано на 29-04-2009 20:42 | RE: Позволен багаж
Elektra
Модератор

Миналата година на отиване отивах с Bulgaria Air и никъде не са ми мерили клко е голям куфара и тн, сложих куфара да се измери и върху него ръчния багаж и беше точно 30 килограма и хайдее на самолета laugh а на хората, на които им превишаваше ги караха да махат ....
Публикувано на 29-04-2009 22:32 | RE: Позволен багаж
uBeTa
Потребител

Моля човек който е летял с Бритиш да сподели как стоят нещата с багажа
Публикувано на 29-04-2009 22:44 | RE: Позволен багаж
sepuko
Потребител

Ами то си пише стига да има кой да чете:
http://www.britishairways.com/travel/bagchk/public/en_gb-чекиран багаж
http://www.britishairways.com/travel/bagcabin/public/en_gb-ръчен багаж

Публикувано на 29-04-2009 22:52 | RE: Позволен багаж
uBeTa
Потребител

sepuko ако беше прочел цялата тема щеше да разбереш че съм чела...искам мнение от човек който е летял с Бритиш,а не от страницата на Бритиш...Мерси все пак за някой друг ще е полезно това инфо
Публикувано на 29-04-2009 23:02 | RE: Позволен багаж
sepuko
Потребител

uBeTa писа:
sepuko ако беше прочел цялата тема щеше да разбереш че съм чела...искам мнение от човек който е летял с Бритиш,а не от страницата на Бритиш...Мерси все пак за някой друг ще е полезно това инфо

Аз съм летял поне 10 пъти е и?
Значи за тебе мойто мнение е по-меродавно от официалния сайт на компанията,така ли?
И ако ти кажа сега,че разрешават да се мине със 50 кила,ти като отидеш на аерогарата и те видят кво мъкнеш,и те питат дали си в час ти ще им кажеш:
–Вижте кво хич не ми дреме кво ви пише на сайта,на мен Сепуко ми каза ,че мога да нося 50 кила....
Според теб закво ги пишат тези неща?
Казвам ти ,че правилата им са както го пише на сайта ,ти си карай по нашенската.

Публикувано на 29-04-2009 23:23 | RE: Позволен багаж
uBeTa
Потребител

не sepuko,както казах по рано (ако беше чел щеше да знаеш) интересуваме не на колко килограма имам право,а дали мога да имам чанта с лаптоп и отделно куфар(за ръчен става въпрос).В сайта пише че може,но човек от Ай Би Си каза че не може.На летището се заяждали и не пускали с 2 багажа.За това искам и друго мнение,но явно не твоето...щом ми даваш отговор на нещо за което не съм питала. И ако немаш кво да правиш по добре ми пиши на лични,вместо да пълниме темата с некви ненужни обесненияrazz
Публикувано на 30-04-2009 10:21 | RE: Позволен багаж
serendipiti
Потребител
lili__21

Незнам докъде са стигнали обясненията. Щом в сайта им пише, че може да носиш чанта за лаптоп отделно от ръчния багаж значи не би трябвало да ти правят проблем, а ако възникне нещо ще се позовеш на това, че си прочела внимателно условията в сайта на компанията, и че лаптоп чантата се включва отделно от ръчния багаж.
Публикувано на 30-04-2009 18:58 | RE: Позволен багаж
header
Потребител

Неща като парфюми , дезодоранти , шампоани и т.н. четох някъде , че не били позволени. Само не разбрах - това за куфара или за ръчния багаж се отнася ? Може ли изобщо да вземем със себе си такива неща оттук ?

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23841 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 54 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: helper_jesus
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти