Форум >
>
Друго >
Тема: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
Публикувано на 24-07-2010 12:03 | Бригада в САЩ/Аляска 2011???
kirec
Потребител

Здравейте,
Искам да замина с приятелката си на бригада следващото лято и много се колебая къде да е. Ходил съм в Аляска/Анкъридж през 2008г. Заминах с Юзит Колорс (от които съм много доволен), работодателят ми беше Holland-America Tours. Работната ми позиция бе Luggage handler. Тези които са запознати с тази фирма предполагам знаят, че се събраха с Princess и сега е една. Това което се чуда е дали пак да заложа на сигорното (Аляска) или да отида (както на мен ми се искаше) в някой друг щат, напр. по източното краибрежие. Но тъй като целта на заминаването ми е да направя пари, а не да ида на почивка, все повече клоня към Аляска, но това си е мой проблем. Ще реша къде ще е.
Това за което пиша в този форум е: дали някой е работил за Холанд или Принцес от както се събраха и да ми каже някакви впечатления. Ако ще ходим в Аляска/Анкъридж, то със сигорност няма отново да съм на същата позиция, по-скоро нещо като houskeeper, някаква работа която ще позволи и двамата с приятелката ми дасме заедно
Благодаря ви предварително!!!

Публикувано на 29-12-2010 20:31 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
sisqo
Потребител

Здравей!
Аз за съжаление не съм ходил все още в Аляска и не мога ти отговоря, но ти пиша, тъй като в момента обмислям варианта да работя на това място, точно за Принсес и се чудя, с какви доходи може да се върне човек оттам, и по-скоро с какви ти успя да се върнеш?
Публикувано на 02-02-2011 00:11 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
nashiq
Потребител

Добре де пич, ходил си един път. Предполагам английския го чуваш горе долу. Посетил си Аляска. Всичко добре дотук. Отговори ми само за какъв чеп пак ще ходиш в Аляска и то като хаускийпър. Толкова ли за друго не те бива. Ако питаш мен хващай приятелката си и отивайте някъде другаде, където и да е, само да не е пак в Аляска. Разнообразието е най-важното нещо при такива пътувания. Вярно в АК е красиво, ама е място, което се посещава един път. Ебати толкова ли няма увеселителни паркове, или места като спасител на плажа примерно. Стига се бутайте да чистите стаи.
Публикувано на 02-02-2011 00:47 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

kirec писа:
... тъй като целта на заминаването ми е да направя пари, а не да ида на почивка, все повече клоня към Аляска, но това си е мой проблем. ...

Това си е негов проблем, нашия wink

Публикувано на 10-02-2011 21:39 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
vikito_baby
Потребител
sladkata.viki http://www.facebook.com/victoria.r.vasileva

отивам за пръв път в америка и ми предлагат работа в Аляска в Анкъридж. Предлагат ми да работя за фирма Copper River Seafood някой ходил е там? И можете ли да ми дадете повече информация ако сте били там?
Публикувано на 04-05-2011 18:27 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
lord_mitakas
Потребител
lord_mitakas http://www.facebook.com/profile.php?id=1392297630

Има ли някой който ще бъде в Джуно !
Публикувано на 08-05-2011 18:19 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
basooo
Потребител

Здравейте! Това лято и аз се присъедин към прогеамата WAT на Usit Colours и ще работя в Denali National Park в Аляска. Искам да попитам дали някой друг ще работи там това лято? Полетът ми е във вторник 10.05.2011 от София през London за New York с British Airways. Моля ако има някой, който ще пътува със същия полет да пише! Приятен ден на всички.
Публикувано на 16-05-2011 20:16 | RE: Бригада в САЩ/Аляска 2011???
vikito_baby
Потребител
sladkata.viki http://www.facebook.com/victoria.r.vasileva

Здравейте искам да ви кажа че заминавам за Кордоба Аляска пътувам на 17.06. ако има някой и за този полет пишете в профила ми има и фасебоок и скайоп.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 73 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти