Форум >
>
Друго >
Тема: Нантъкет?
Публикувано на 09-03-2012 15:00 | Нантъкет?
Lestrim
Потребител

Здравейте, с една приятелка най-вероятно ще сме в Нантъкет тази година със собствена оферта, но за housing-ан ищо не сме гледали.

Има ли хора, които ще са там и дали си търсят още съквартиранти?

Мерси =)

Публикувано на 09-03-2012 20:47 | RE: Нантъкет?
insi
Потребител

Здравейте, r аз много исках да замина точно там, но не можах да си намеря оферта. Към днешна дата сме 2 момичета, които си задвижихме нещата заедно и имам познати, които са там и биха ни съдействали за housinga. Бих могла да се свържа с тях за повече инфо, но също така бих искала да ви попитам как си намерихте работа за там? Знаете ли места или имена на ресторанти в Nantucket, къдетотърсят студенти в момента?
Публикувано на 09-03-2012 22:46 | RE: Нантъкет?
MDD
Потребител

Аз ще бъда в Нантъкет, но с уреден хаусинг, но въпреки това може да се запознаем ;Д. Кога ще пътуваш?
Публикувано на 11-03-2012 15:52 | RE: Нантъкет?
Lestrim
Потребител

insi , ами то наща работа стана като услуга от приятел на приятел, на приятел общо взето =/ и е housekeeping.
А за тези работи по кафенетата ми казаха, че трябвало да се чака сезона да почне и тогава да се търси, но май не е проблем на място да си потърсите работа. А ако можеш да помогнеш с хаусинга, мн ще се радвам =)

MDD Ами за сега не сме си взели билети, но мисля, че ще е на 15-ти Май.
Публикувано на 16-03-2012 12:14 | RE: Нантъкет?
insi
Потребител

Мейлът ми е [email protected] Пиши ми по- подробно за заминаването и за това колко човека сте, за да проверя дали при моите приятели има места и какви са цените на квартирите.

Ivo: след мейла забрави кирилицата.
Редактирано от Ivo на 16-03-2012 12:26
Публикувано на 04-03-2014 14:48 | RE: Нантъкет?
dilqnka123
Потребител

Здравейте, някой може ли да ми каже има ли начин да си намеря сама работна оферта за Нантъкет тъй като агенцията в която съм записана не предлага къ момента позиции за там, а не се и очаква да получават нови работни оферти?
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 73 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти