>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 07-03-2013 11:01 | RE: Въпроси относно заминаване!
Paradise
Потребител

Човека каза, че иска да пътува края на лятото. Иначе може да погледнеш на enterprise.com цените.

Публикувано на 07-03-2013 14:05 | RE: Въпроси относно заминаване!
pkoleva
Потребител

Paradise писа:
Човека каза, че иска да пътува края на лятото. Иначе може да погледнеш на enterprise.com цените.

Да този сайт е добър и има много информация. Не е много евтино ама какво разбираме ние под евтино все пак там за техните стандарти е много добре даже да не са тука като нас....хахаха
Публикувано на 27-03-2013 17:29 | RE: Въпроси относно заминаване!
binev_out
Потребител

Хора,ако може по-запознатите да ми дадат малко инфо за данъците.
Какви документи ми трябват?
Къде се подават?Трябва ли да изисквам нещо от работодателя и т.н.
Благодаря,всякакво инфо ще ми е от полза.
Публикувано на 29-03-2013 15:11 | RE: Въпроси относно заминаване!
Speedo
Потребител

binev_out писа:
Хора,ако може по-запознатите да ми дадат малко инфо за данъците.
Какви документи ми трябват?
Къде се подават?Трябва ли да изисквам нещо от работодателя и т.н.
Благодаря,всякакво инфо ще ми е от полза.

Говори с агенцията си, те би трябвало да ти кайат. Аз например като ходих на бригада предния пат попалвах някав документ в офиса им 4ак след като се варнах в БГ. Ина4е по принцип има6е някакав формуляр които трябва да се иска уй от работодателя (които вса6тност мойе да се попалва и в БГ в офиса на агенциите, поне преди бе6е така) но не си спомням как се казва6е. Но вав всеки слу4аи просто званни на агенцията си или им утиди в офиса ако ти е удобно и ги разпитаи.

Edit: Пази си последния 4ек, с него се попалва формуляра доколкото си спомням.

Ползвам он-лайн кирилизатор, за това правя грешки!
Редактирано от Speedo на 29-03-2013 15:18
Публикувано на 07-04-2013 17:56 | RE: Въпроси относно заминаване!
Chefo
Потребител

Хм... С кола разбрахме ,че няма да излезе много евтино(смисъл нашите стандарти), а с мотоциклет? Някой пробвал ли е? Би трябвало да е по-добре...багаж 20 кила нищо не е, задръствания и трафика ще е много по-бързо, горивото ще е по-малко съответно и $ laugh
Публикувано на 24-09-2015 18:33 | RE: Въпроси относно заминаване!
MG
Потребител

Здравейте, забелязвам че темата не е коментирана от около две години, но се надявам поне администратора на сайта да даде отговор стига да има такъв. Интересува ме има ли някакъв шанс за заминаване на бригада в щатите, при условие, че си студент задочна форма на обучение. Прочетох правилата относно програмата Work and Travel и оставам с впечатление, че няма друга опция освен редовна форма на обучение специално за щатите. Хиляди благодарности, ако някой има друга информация kiss kiss ! Също така нямаше как да подмина "малките" сумички за заминаване, които мисля, че излизат малко повече от 4000лв. но не претендирам за което Много ми е важно, ако не получа отговор от някъде ще пусна тема, за да се забележааа
Публикувано на 25-09-2015 12:16 | RE: Въпроси относно заминаване!
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

H2B е това, което търсиш. Потърси във форума и ще намериш информация.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23576 | Форумни мнения 29640 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: david1983
Бригадири в момента или преди малко във форума:
1919c Magi_bell miro75 mitko55 Rall mustetoo emo-ivanov david1983 Emilova Hienata1993 plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99 tugi topchi86 mihailova80 sixkiller12

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти