Форум >
>
Друго >
Тема: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 23-03-2013 22:28 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
army_8807
Потребител

Тогава пробвай да измислиш някакви медицински причини

Публикувано на 24-03-2013 19:16 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
silvia11
Потребител

Ццц хора защо го правят това фирмите,,напоследък имам такова усещане ,че и при мен ще се получи така...първо се опитаха под 1 претекст да ме накарат да си сменя офертата ,после след като всичко е готово визи тн и билет намерен ,ми казват да изчакам със заплащането му ,но защо ,не се знае и накрая като питам дали има такъв проблем като гореспоменатия от генади ,ми казват всичко е ок ,ЗАСЕГА не го мисли,ако се случи ще ти осигурят подобна или по-добра оферта .WTF??? и ми изпращат резервна оферта ,че даже вече знаеха ,коя е резервната ....Адки тъпо е това ,все още не съм си платила последната вноска и ако го наравя сиг ще се разбере как са нещата в действителност.Може и да греша ,но заради нещата ,които казах си мисля ,че ще се стигне до същата ситуация.
И като цяло Генади,всичко ти го пише в договора ,какво се случва в такъв случай,при мен пише това ,което каза арми.Арми,твоите приятели към коя фирма бяха ?
Публикувано на 24-03-2013 20:06 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
army_8807
Потребител

Силвия ,мойте авери бяха c usit colors,но познавам и хора ,които бяха много надцакани с cool travel , а аз ядох хурка с Интеграл .Правят го защото са слаби фирми и са последна дупка на кавала .Няма да се учудя изобщо ,ако ги и нямат тези оферти ,а само казват че ги има агенцийте са кръвопийци от тези ,които съм ходил Orange i Viking ти вършат работа въпреи ,че портокала ме нахендриха да доплащам едни 220$ за връщане ,но карай другото беше ок.Истната е че ламтят за пари и грам не ги интересува за теб ,ама грам .А за спонсорите да не говоря да не ти се налага да ти свършат нещо .Най-добре е да си на self-arenge,според мен .Сисе за къде ще си ти ?
Публикувано на 25-03-2013 11:16 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
binev_out
Потребител

Да ви кажа нещо,но да не се обидите!Цакат ви защото позволявате!
При такива случаи моментално консултация с адвокат,моментално подаване на сигнал в някоя от многото вече агенции за защита на потребители и всякакви други интситуции.Вече не сме в бяйовска държава.Не знам как има хора които те съветват да се примириш с големия х...!
Всеки един договор,без значение подписан или не Е не законен ако е съставен не правилно - или в ущърб на една от двете страни.Това е подсъдимо!
Миналата година се справих с най-голямата банкова институция у нас,по съдебен път,само за два дни та някаква фирма ли ще се прави на тарикат!
Всички - банки,фирми и всякакви други карат на принципа - проба/грешка - ако мине мине!
И тъй като САЩ са силно свързани с тези програми за студенти,си мисля че може да се пусне едно уведомително писмо с прикачени копия на оферти и договори заедно със писмо от адвокат оспорващо верността,законността и истинността на подписаните от вас документи до посолството им.
Фирмите които сключват договори за изпращане на студенти в САЩ работят чрез CCI и би трябвало да отговарят на някакви условия - ако към някоя БГ фирма има зачестили оплаквания то тя със сигурност ще бъде проверена!
Редактирано от binev_out на 25-03-2013 11:20
Публикувано на 25-03-2013 13:35 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
genadi
Потребител

Благодаря Ви и не губя надежда, но те са като хиени...
Публикувано на 25-03-2013 15:06 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
spacy
Потребител

Колко познато! sad И на мен така се получи, трябваше да съм сервитьор в Тексас, ама мн работници зели и 3-ма увиснахме... За щастие от фирмата ми намериха друга работа - на бензиностанция, днао да е за добре. Кофтито е, че ме забавиха с ДиЕса и с визата. wink
Поздрави
Публикувано на 25-03-2013 21:29 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
army_8807
Потребител

Да пишеш да не пишеш жалби файда никаква спонсорите имат много сериозни адвокати и договорите са така написани,че просто подпишеш ли ги край.Ама какво да прави човек много по добре е от БГ .Server v texas с коя фирма си ?Там не съм чувал да има офери за severs.
Публикувано на 27-03-2013 17:26 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
binev_out
Потребител

army_8807 писа:
Да пишеш да не пишеш жалби файда никаква спонсорите имат много сериозни адвокати и договорите са така написани,че просто подпишеш ли ги край.Ама какво да прави човек много по добре е от БГ .Server v texas с коя фирма си ?Там не съм чувал да има офери за severs.

Добре,тогава щом е толко просто и лесно - не пишете жалби,не си търсете правата,плащайте кат попове,оплаквайте се по форумите и всичко ще се оправи от само себе си няма нужда да си мърдате пръста - Успех!
От ся на татък преди да сключите некой договор,ходете на църква да се молите да не ви цакат - може па се оправат нещата знай ли са
Публикувано на 28-03-2013 23:04 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
army_8807
Потребител

binev_out писа:
[quote]army_8807 писа:

Добре,тогава щом е толко просто и лесно - не пишете жалби,не си търсете правата,плащайте кат попове,оплаквайте се по форумите и всичко ще се оправи от само себе си няма нужда да си мърдате пръста - Успех!
От ся на татък преди да сключите некой договор,ходете на църква да се молите да не ви цакат - може па се оправат нещата знай ли са [/quot
Човек аз не ти казвам да не се опитваш всеки може да прави каквото иска и има право на мнение аз ти казвам,че ако се хванеш да съдиш WAT фирма е все едно да пикаеш срещу торнадо,просто си прочети договора,а след това договора на спонсора и работодателя всичко е написано черно на бяло .95% от случаите всичко е ок ,има само 2-3 фирми които се подиграват с хората за тези,които знам със сигурност са USIT SLOURS и COOL TRAVEL.Имам и информация за други ,но не съм сигурен за тях за това не ги и пиша.Най добрата оферта е self-arenged,ходил съм 2 пъти така и грешка няма.Иначе пробвайте да ги осъдите който го направи ще го черпя бутилка Джим Бийм,на момента .А най-лошото за тия кожудери е анти рекламата за това си и правя труда да пиша тук.
Публикувано на 21-05-2013 13:48 | RE: Разваляне на договорни отношения от Американски работодател
tani_al
Потребител

Същото се случи и с моя син и още две момчета. Агенцията е Юзит Калърс във Варна. Ходиха на интервю още м.02.13 г. ,сключиха договори с работодателя, платиха всички такси и самолетните билети и 3 дена преди интервюто за виза от агенцията им казват, че тяхната оферта я нямало. Работодателя се бил отказал, или не му трябвали толкова хора или нещо друго- и те не знаят. Работата беше за окол 9 долара за камериери в Оушън Сити, Ню джърси. И после им предложиха работа в увеселителен парк- за 7,25, после уж за в кухня, ама не стана щото трябвало да имат опит в американската кухня. След това за басейн и в крайна сметка те се отказаха.Служителите в Юзит Калърс във Варна са много некомпетентни, нищо не знаят и не обясняват. Караха ги колкото се може по-рано да плащат всички такси- уж за по-сигурно и за по-хубава работа , и в крайна сметка като платиха всички такси- работодателя се отаказал. Че какви са тия несериозни работодатели??? Това да не е в България? Май има някаква схема в цялата работа- да ги вържат с парите- и после- отивай на каквато и да е работа- или губиш 150 долата такса+ 160 долара за визата, + 35 долара севис или там каквото беше.

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23722 | Форумни мнения 29739 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 85 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: raqhari
Бригадири в момента или преди малко във форума:
stefka pencheva rusirusev Fatme1990 Mitre AK 47 miro75 Ivailo1982 mladen710 [email protected] borko111 raqhari Mill Ico Y lorder87 Venko7 mitko55 drumev emo-ivanov karamfila vixren quiksilver georgievan rosco mustafa111 statope

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти