>
>
>
Публикувано на 21-10-2014 10:41 | Втори бакалавър и бригада в САЩ
dansssi
Потребител

Здравейте,
моят случай е следния, преди два дни имах държавен изпит, на който ме скъсаха. Последните две лета бях на бригади в САЩ и бях планувала и тази година с магистратура да отида пак, но се оказа, че в ПУ има само една поправка на държавния изпит, а аз се прибрах само 10 дни преди нея и нямах време да се подготвя. Та въпроса ми е - има ли хора, които са презаписвали бакалавър и са отивали, защото май това е единственият ми вариант да замина пак следващото лято?

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23576 | Форумни мнения 29640 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 74 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: david1983
Бригадири в момента или преди малко във форума:
1919c Magi_bell miro75 mitko55 Rall mustetoo emo-ivanov david1983 Emilova Hienata1993 plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99 tugi topchi86 mihailova80 sixkiller12

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти