>
>
>
Публикувано на 29-09-2016 16:04 | Оувърдрафт в Америка
Ahasver
Потребител

Здравейте, тъкмо се върнах от бригада от САЩ и преди да се прибера направих трансфер на парите си, но банковият служител каза, че ще прехвърлим част от сумата, а останалата част ще изтегля за да е балансът на 0.00 и като се прибера в България да мога да си закрия акаунта. Идеята е там, че имах транзакции, които се обработваха все още, та занулихме акаунта и на летището проверих дали всичко е наред и видях , че имам баланс от 112 долара или нещо подобно. И понеже той ми каза, че трябва да е балансът на нула аз ги изтеглих тези пари, проверих и всичко беше точно(балансът беше на 0.00. Сега като се прибрах обаче видях, че имам отрицателен баланс в сметката (оувърдрафт съм направил като че ли) и сега не знам какво да правя. Да им ги преведа ли тези пари или какво? Някой да е имал подобен проблем?

Публикувано на 05-10-2016 18:47 | RE: Оувърдрафт в Америка
Elektra
Модератор

Мой познат имаше подобен проблем, но ставаше дума за Англия.
Хубаво е да си изчистиш минусовото салдо. Не знам на какъв принцип е банковата система там, но на първо време им пиши един имейл или по тел. се свържи да си кажеш случая.
Имаш ли онлайн банкиране?
И се пише овърдрафт.
Пиши какво е развитието...

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23577 | Форумни мнения 29642 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 69 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Fero
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Fero mihailova80 miro75 DS tugi david1983 1919c Magi_bell mitko55 Rall mustetoo emo-ivanov Emilova Hienata1993 plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти