>
>
>
Публикувано на 04-07-2015 13:30 | Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
remotiv
Потребител

Здравейте,
работник съм във ферма в Англия, но скоро сезона ще приключи и ме интересува, колко дни/месец-а е срока за записване на борса след приключване на работа в чужбина (Англия)

Публикувано на 04-07-2015 13:55 | RE: Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
Stefy Nikolowa
Потребител

remotiv писа:
Здравейте,
работник съм във ферма в Англия, но скоро сезона ще приключи и ме интересува, колко дни/месец-а е срока за записване на борса след приключване на работа в чужбина (Англия)
Публикувано на 04-07-2015 14:05 | RE: Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
Stefy Nikolowa
Потребител

Здрасти,аз се прибрах миналата седмица също от Англия.Значи първо отиваш в бюрото по труда там където си по лични карта с трудовата книжка,свидетелство за завършено образование и лична карта,записваш се като безработен,след това отиваш в НОИ с документите от Англия,само да кажа,че в бюрото по труда срока е 7 работни дни след изтичане на договора ти там а в НОИ е 3 месеца
Публикувано на 04-07-2015 14:13 | RE: Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
remotiv
Потребител

Понеже говорих със секвартирантите и те ми отговориха, че срока за връщащи се от чужбина е 1 месец (от датата на прекратяване на договора). Те твърдят, че миналата година са се ззаписали 25 дни по-късно от датата на прекратяването.
Публикувано на 04-07-2015 14:22 | RE: Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
Stefy Nikolowa
Потребител

Не знам как е било тогава,аз казвам каквото са ми казали вчера в бюрото по труда Ти си знаеш...дано не я изтървеш.Успех
Публикувано на 04-07-2015 17:36 | RE: Срок за записване на борса за връщащи се от чужбина
brobro88
Потребител

Искам да отбележа, че преди като се върнах от поредната бригада, тия от НОИ ми обянсиха с една дума, че няма смисъл да пробвам. Трябвало да имам 9 работни емсеца в последната година. Проблема беше документ У1 май беше, не съм сигурен. Много се бавел, д ане кажа че рядко идвал, пък докат дойде , сигурно ще съм змаинал пак.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23577 | Форумни мнения 29642 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 81 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Fero
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Fero DS mihailova80 tugi miro75 david1983 1919c Magi_bell mitko55 Rall mustetoo emo-ivanov Emilova Hienata1993 plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти