Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: Q: Днес гледах за работа в Чехия
Публикувано на 15-09-2010 18:24 | Q: Днес гледах за работа в Чехия
Lenor
Потребител

Звънях на една жена от Пловдив, намира работа за бране на ябълки в Чехия от 1 октомври до 15 ноември, но като се обадих каза, че единственото изискване било лична карта и 300 лева. Някои чувал ли е за подобна фирма/жена.

Публикувано на 15-09-2010 18:45 | RE: Q: Днес гледах за работа в Чехия
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Няма да е зле да напишеш името на фирмата/жената след като си звънял.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 19-09-2010 00:17 | RE: Q: Днес гледах за работа в Чехия
Lenor
Потребител

Жената май е с две имена или Катя Петкова или Мария Петкова. Някой да е заминавал с нея за Чехия. Аз лично съм на мнение, че това е 99% фалшиво. Обади ми се днес по обед и иска сумата от 300 лева за понеделник. Доста се замислих, тъй като за ден и половина трудно се намират тези пари. Да не говорим за арогантното и поведение, от което бях потресен. Да не говорим и нежеланието да ми каже името на фирмата, както и това, че когато я попитах какво включват тези 300 лева, за билет и другите пари предполагам, че остават за нея понеже ми каза, че договор нямало, защото под 3 месеца договор не се издавало.
Редактирано от Lenor на 19-09-2010 00:20
Публикувано на 19-09-2010 13:29 | RE: Q: Днес гледах за работа в Чехия
tanito
Потребител

Абе то си е чиста измама и ти го знаеш -няма смисъл има толкова обяви на сериозни фирми за работа обърни се към някоя от тях.Успех.
Публикувано на 19-09-2010 14:51 | RE: Q: Днес гледах за работа в Чехия
rabotqga_f
Потребител

Лошото е, че тази жена в момента пуска обяви в в."Ало" и много хора, които са на зор , намират именно нейното предложение като спасителна сламка. Жената според мен си е чиста мошенничка, добре си е заучила урока, говори много бързо и ти дава каква ли не информация, нямаш време да обмислиш всичко казано от нея. Казва например - ти си 8 човек трябват ми още 2-ма, за да сформирам група и заминавате. След няколко дни групата е готова, до ден и половина да заминеш до Пловдив да и предадеш сумата и тогава щяла да ти покаже пълномощното си ( това в отговор дали има лиценз) За нейното име нищо не излиза в интернет, може би защото нищо не и пречи да се казва Минка Иванова, След това Надя Петрова и т.н. Най- интересното беше, че когато отидеш да внесеш парите чехите - шефове щели да бъдат там и може и на тях конкретно да задаваш въпроси. Те "чехите- шефове" не предлагат договор, но за сметка на това идват до България за да се срещнат лично с кандидатите си и да им обяснят всичко, което ги вълнува.
Lenor публикувай и тел.номер и предполагаемите имена, знаем също че офиса е в Пловдив, за да не се излъжат хората.
Редактирано от rabotqga_f на 19-09-2010 15:02
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти