Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: Работа и живот в Малта
Публикувано на 23-09-2011 17:50 | Работа и живот в Малта
njamakak
Потребител

Мисля да емигрирам в Малта, но нямам почти никаква информация. Има ли работа за жени там, заплати, колко е месечен наем квартира? Благодаря предварително на всички, които ми дадат инфо от всякакво естество за Малта.

Публикувано на 24-09-2011 20:30 | RE: Работа и живот в Малта
Juliannn
Потребител

Здравей, аз се казвам Юлиян... и съм живял и работил доста време в Малта. Мога да ти помогна с информация, за всичко което те вълнува относно този остров
Публикувано на 25-09-2011 01:02 | RE: Работа и живот в Малта
dimitar79
Потребител

Juliannn писа:
Здравей, аз се казвам Юлиян... и съм живял и работил доста време в Малта. Мога да ти помогна с информация, за всичко което те вълнува относно този остров

дай информация моля
Публикувано на 25-03-2012 14:56 | RE: Работа и живот в Малта
vladimirdv
Потребител

Здравеите мен също ме интересува информация за Малта-имали фирма или друг на4ин за заминаване,работа и оставане там. [email protected]
Публикувано на 30-03-2012 11:37 | RE: малта
dilka
Потребител

И аз живо се интересувам от начините за емиграция в Малта. За сега не съм попаднала на фирма, която да изпраща там на работа. Чувала съм, че има възможности, но не мога да замина без да имам нещо подсигурено. Ако можете да помогнете с фирми,хора или варианти за заминаване и започване на работа там, ще бъда благодарна.
[email protected]
Публикувано на 30-03-2012 11:39 | RE: Работа и живот в Малта
dilka
Потребител

Juliannn писа:

А сега вече не живееш ли там? Как е по добре да се търси работа-там на място или от тук. Доколкото знам, изисква се работно разрешително все още за българи. Повечето нелегално ли назначават на работа?
Публикувано на 30-03-2012 13:19 | RE: Работа и живот в Малта
vladimirdv
Потребител

търся човек за малта за да работим там,трябва да се замине много бързо.Пишете ми на [email protected]
Редактирано от vladimirdv на 30-03-2012 14:08
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23841 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 53 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: helper_jesus
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти