Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
Публикувано на 18-11-2011 13:49 | ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
galia222
Потребител

НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ СИГУРНА ФИРМА ЗА РАБОТА В ГЕРМАНИЯ ИЛИ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ
ЗА СЕЗОННА РАБОТА ПИТАМ

Ivo: Не пиши с главни букви!

Редактирано от Ivo на 18-11-2011 13:54
Публикувано на 17-01-2012 11:15 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
jori
Потребител

фирма Каролас...
Публикувано на 17-01-2012 16:03 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
Vani4a
Потребител

Само дето след 14 страници дискусия не стана ясно дали е реална и легална
Редактирано от Vani4a на 17-01-2012 16:04
Публикувано на 23-01-2012 19:28 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
jori
Потребител

Публикувано на 27-01-2012 12:11 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
Georg_Tarala
Потребител

galia222 писа:
НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ СИГУРНА ФИРМА ЗА РАБОТА В ГЕРМАНИЯ ИЛИ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ
ЗА СЕЗОННА РАБОТА ПИТАМ

Ivo: Не пиши с главни букви!

Аз знам сигурна фирма която ще ти вземе парите laughlaughlaugh
Сега сериозно ....
Скъпи съотечественици, ето първото писмо което получих от Германците преди точно 3 седмици........

Sehr geehrter Herr ......., (тук съм си скрил фамилията, не е нужно да я пиша)
vielen Dank für Ihre Anfrage.
Sobald mir ein geeignetes Stellenangebot vorliegt, werden Sie telefonisch oder schriftlich informiert. Im Telefonat wird Ihnen die konkrete Stelle und die Konditionen vorgestellt sowie abgeklärt, ob Sie für den genannten Zeitraum zur Verfügung stehen.
Bitte informieren Sie mich umgehend, wenn sich Ihre Kontaktdaten geändert haben, Sie zwischenzeitlich eine andere Tätigkeit angenommen haben oder an einer weiteren Vermittlung nicht interessiert sind.

Mit freundlichen Grüßen
Team 412 / Incoming-Saison
Telefon: +49 228 713-1321
Telefax: +49 228 713-270-1329
E-Mail: [email protected]
Internet: www.zav.de
Bundesagentur für Arbeit
Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV)
Villemombler Str. 76
53123 Bonn

Както писах в друг пост вчера на обед ми се обадиха и в телефонен разговор ме попитаха колко време съм АЙЛЯК , за тези които не знаят какво е това, това е думичка която означава развейпрах, безработен излежаващ се човек, демек СВОБОДЕН. Аз на перфектен английски им казах EVER , хорицата ми се зарадваха, казаха че след няколко дни ще получа офертите и да си избера някоя, с две думи да си стягам багажа, ако ме удовлетворят офертите им. Имате гугъл ърт можете да видите къде ви искат на работа , да си направите сметка къде да си търсите жилище под наем ... и да започнете един чисто нов живот. Толкова ли е трудно , та се опирате на фирмите. В БГ има толкова фирми които чакат дави вземат парите дето ще ги вземете назаем сигурно, на глава от населението , колкото няма в никоя друга държава. УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ, И ПРЕДИ ВСИЧКО БЪДЕТЕ ХОРА И ПОМАГАЙТЕ КОГАТО ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ, ЗА ДА БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ.
Редактирано от Georg_Tarala на 27-01-2012 12:17
Публикувано на 22-02-2012 14:26 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
kosioz
Потребител

Здравейте, днес получих отговор от Baumschule-2000.de, във връзка с изпратено от мен запитване за работа. Някой може ли да сподели информация за този разсадник, за да си направя предварително сметка дали изобщо да изпращам изискваните от тях документи или тактично да отхвърля предложението. В смисъл, ако някой е работил там: какви са условията на труд, регулярност на заплащане, условия на настаняване и не на последно място отношение към работниците. Предварително благодаря за евентуално споделено мнение и каквато и да е информация.
Публикувано на 24-05-2012 00:43 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
a_dekova
Потребител

Здравейте! Искам малко инфо,някой знае ли Конкордия дали имат оферти за Германия? Благодаря Ви
Публикувано на 24-05-2012 00:56 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
Elektra
Модератор

Имат сайт. Виж там.

Публикувано на 24-05-2012 10:13 | RE: ФЕРМИ В ГЕРМАНИЯ
Antilopata
Потребител

Само да отбележа към горното писмо, преди два поста което е:
Квартира в Германия мн трудно можеш да си намериш, по простата причина че ти искат един куп неща и депозит в повечето случаи за три месеца напред поне, и договор за една година, поне ще искат да сключат с теб. И гледат какво работиш и каква заплата получаваш!
Не е трудно да си намериш работа проблема е че с английски само не става искат си немски.
Сподели как се развиха нещата за теб!

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23678 | Форумни мнения 29694 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 68 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: London rulez
Бригадири в момента или преди малко във форума:
AnaBacheva Mitre miro75 Ivo London rulez matikanova niki_krystev Iamnumber1 DS bufera emo-ivanov Ionka asa_bg ivo ivanov XariPeri zlati8108 plamen365 gavielmo mitko55 IvanPan Elena Georgi... statope Djako Min4ev83 Sabinka

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти