Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >
Публикувано на 10-07-2012 13:55 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
campbel
Потребител

babana писа:
Здравейте,вече сам в фермата и работим,условията не са от най добрите но имахме късмет да сме в каравана,което е добре,като се има в предвид че всеки ден вали дъжд и не е добре да си на палатка. Заплащането е на норма-за 6 кг касетка плащат 3,50 евро. Ние с приятелката ми не сме от най добрите берачи,но спокойно си вадим по 60,70 евро,но с всеки ден ставаме по добри. Повечето пиkари не развалят 100 евро. Абе с две думи добре е засега.

Здрасти как е там сега..колко плащате за караваните на месец? Какво е отношението..може ли още инфо.. колко време ще сте там и доволна ли си и сега като заплащане?
Благодаря предварително

Публикувано на 11-07-2012 13:51 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
gogopar
Потребител

Здравейте имам въпроси към хората който са в момента там има ли свободни работни места и до кога има работа в тази ферма.Вие как кандидатствахте и за колко време ви одобриха . Благодаря ви предварително.
Публикувано на 11-07-2012 15:56 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
campbel
Потребител

gogopar писа:
Здравейте имам въпроси към хората който са в момента там има ли свободни работни места и до кога има работа в тази ферма.Вие как кандидатствахте и за колко време ви одобриха . Благодаря ви предварително.

На предната страница има посочен уебсайт на тази ферма..кандидатства се чрез имейл от този сайт..аз не съм там, но прочетох как се кандидатства..прочети има интересна информация..и още, пише че има работа до септември..така че..мисля че е късно....но никога не е късно за по една бираwink
Публикувано на 11-07-2012 20:32 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
Fanatics_Hater
Потребител

Всичко хубаво , но да пътуваш с палатка и куфар, как става тоя номер? Преди 2 години си спомням , че кандидатствах за някаква ферма пак на палатки по мейл, но така и не получих отговор.Не помня, дали е същата или беше за друга.
Публикувано на 12-07-2012 00:21 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
milenas
Потребител

Ще може ли да ми кажете къде се подават документи за тази ферма?
Публикувано на 14-07-2012 11:33 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
babana
Потребител
babana83

Здравейте. Аз кандидацвах,като се регистрирах в www.seasonalwork.dk и така съвсем на късмет получих удобрение за тази ферма. условията са поносими,повечето са на палатки,защото е по евтино,но има и каравани. А ко си на палатка се плаща по 30 датски крони или около 8 лева,а за каравана 55 крони-13 лева. Отношението е добро,но тази година е малко зле,защото полетата са много слаби и пак се правят по 70,80 евра. За това дали има работа немога да кажа,но знам че трябва първо да се регистрираш на този сайт и да цакаш,ако има късмет ще ви пишат. Това е общо взето,ако има друго питайте.
Публикувано на 16-07-2012 08:22 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
doskachara
Потребител

как да кандидатствам за тази работа
Публикувано на 16-07-2012 11:20 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Е човека над теб е написал, че е кандидатствал в сайта!
Дай му 500 лв да ти покаже как ако искаш.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 22-11-2012 20:39 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
Zhak8
Потребител

Здравейте,
Моля за помощ относно попълване на формуляра за регистрация в seasonalwork.dk. Най-долу във формуляра трябва да се попълни start date и end date. Но не мога да разбера за какви start date и end date се пита! Ако някой е попълвал формуляра и има идея за какви дати се пита, моля да пише! Благодаря ви!
Публикувано на 22-11-2012 23:34 | RE: ДАНИЯ - бране на грах при Петър Сков
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Погледнах формата, която трябва да се попълни.
Аз лично бих писал дата за започване на работа и приключване в тези полета.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 78 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти