Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: Бране на мандарини в Испания

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 05-04-2014 13:02 | RE: Бране на мандарини в Испания
cuny
Потребител

Здравейте,не съм ходила на мандарини,но съм ходила на ягоди.За българите в чужбина винаги има работа.
Ще споделя това което знам-много зивиси кой те вика на работа и къде ще си.Обикновено в обявите за работа са българи,който работят във фермата.Те набират хора от България и съответно вземат комисионна от работодателя и в повечето случаи и от работника.Ако те ще ви дават заплатите-бъдете сигурни че си удържат от вашата заработка/испанеца плаща за теб да речем 50 ев. на ден-а БЪЛГАРИНА ти дава-35ев/Тези БЪЛГАРИ ти осигуряват и квартира/наета предварително от тях-и наема плащате на БЪЛГАРИНА.Ако ти осигурят и транспорт- още изкарани пари на твой гръб.
Та въпроса ми беше да внимавате кой ви осигурява работата.Кореспондирайте директно с фермите ако ви е възможно.
/Ня ягодите е друга схемата-там си има назначени хора,който се занимават с тази дейност и даже ти се поема пътя до там/после ти го удържат/,но никой не ти взема комисиона.
Надявам се поне малко да съм била полезна.

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23840 | Форумни мнения 29802 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 57 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tsveti023
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mihailova80 miro75 deni_kost tsveti023 Ivo gesha1912 D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти