Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: Италия
Публикувано на 31-10-2012 22:23 | Италия
prob
Потребител

Интересува ме някой има ли някаква информация за тази госпожа или госпожица...
ето обявата
Predlaga se rabota v Calabria,za dalag period ot vreme..Patuvane na 02.11.
...KOMISIONNA NJAMA>>>Rabota na poleto .posle v parnici Rabotata e celogodi6na i vaji samo za jeni..,,DOGOVOR I OSIGUROVKI.......
Kvartirata e osigurena.i se zapla6ta sled parva zaplata.. ,..Razhodite Vi sa svarzani s patuvaneto..Pove4e informacia po e-maila,samo pri seriozen interes......
////Zvanete po Gsm samo sled 18,30 4asa.....

ето и коресподенцията ми с нея
Po skypa samo pi6a......Da v Praga sa samo podvodnici........Za Italiq trjabva da se varnete do BG, za da vi izvozim do Calabriq, v protiven slu4aj e nemislimo......Nie sme transportna firma s bonus +namerena rabota +osigurena kvartira...6ofjorat ima zada4a da Vi zakara, nastani v kvartirata i predstavi .na rabotodatelja,,,,,,.Nadnik=28-30 evro......Patni+feribotni taksi +prevoda4eski uslugi 6te vi struva 350 bg leva,,,,,S pozdrav-Ivanova,,,,,,,,,,.

-------- Оригинално писмо --------
От: [email protected]
Относно: Re: Запитване от BGZELE.com
До: Mima Ivanova <[email protected]>
Изпратено на: Сряда, 2012, Октомври 31 20:17:55 EET
моля ако някой има някаква информация нека да я каже тука...
Благодаря предварително

Публикувано на 31-10-2012 22:31 | RE: Италия
bloodyroot
Потребител

Баси мизерните пари на ден ... sad
П.С.: Замаскирана транспортна фирма дето намира работа и те представя на работодател за 1ви път чувам laugh

http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=2254 - За всеки начинаещ човек интересуващ се от бригади !
Редактирано от bloodyroot на 31-10-2012 23:03
Публикувано на 01-11-2012 12:15 | RE: Италия
Dendax
Потребител
dendax.com http://www.facebook.com/dendaxcom

На мен тази обява ми излгежда супер нереална и несериозна. Кой знае при какви услповия ще ви настанят и как ще работите. Да си кажат името на фирмата поне!

www.dendax.com
[email protected]
Връщане на данъци от Англия, САЩ, Италия, Германия, Чехия, Холандия и др. Професионална помощ, подаване на данъчна декларация, връзка с данъчния офис.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 58 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти