Форум >
>
Работа в чужбина (без UK и USA) >
Тема: Финландия - Järvenkylän Strawberry farm
Публикувано на 11-03-2013 16:19 | Финландия - Järvenkylän Strawberry farm
glory20
Потребител

Здравейте! Някой ходил ли е в тази ферма за ягоди във Финландия?
Järvenkylän Strawberry farm
http://www.en.jarvenkylamaatila.kotisivukone.com/9

Кажете нещо за нея? Благодаря предварително!

Ivo: слагайте по-точни заглавия и описание!

Редактирано от Ivo на 11-03-2013 17:28
Публикувано на 11-03-2013 17:25 | RE: Финландия
H123
Потребител

Ами там едва ли някой е бил, или поне ако е бил то шанса да влиза в тоя форум е минимален да не кажа и нулев, но ако си се ориентирал за Финландия няма да збъркаш без значение за каква работа става дума.Иначе в тая ферма са малко ниски разценките за килограм а наема е малко по-висок от стандартното + още някои неща има които лично на мен не ми харесват.Ако все пак си се ориентирал натам мисля ще е в пъти по-добре от която и да е ферма в Англия, Португалия, Германия или кадето и да било
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 63 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти