Форум >
>
Аз отивам - ти отиваш >
Тема: Питане за бордна карта - www.eаsyfly.bg някой пътувал ли е с тях , мисля че са измамници
Публикувано на 18-02-2017 17:40 | Питане за бордна карта - www.eаsyfly.bg някой пътувал ли е с тях , мисля че са измамници
starcraft
Потребител

Здравейте за тази пролет си резервирах билет за Глазгоу, преди да платя билета пишат,че веднага ще ти го пратят по Email след като платих 200 лв идва Email , в който пише, че "бордната Ви карта ще бъде създадена и изпратена 5 дни преди полета" - това нормално ли е или изгорях с парите crycry нямам опит, за първи път ми е да пътувам и да резервирам помогнете ако някой знае нещо.

Редактирано от starcraft на 18-02-2017 17:45
Публикувано на 19-02-2017 17:15 | RE: Питане за бордна карта - www.eаsyfly.bg някой пътувал ли е с тях , мисля че са измамници
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

А не можа ли да ги питаш, каквото те интересува и после да коментираш?
По принцип уеб чекиране се прави едва като останат 30 дни преди полета.. като може да чакаш и до 3 часа преди полета най-късно, за да се чекираш онлайн и да получиш бордна карта. Това е за Уизеър де, за другите можеш да видиш и сам.
Тъй че 5 дни си е ОК. Сега поради какви причини са избрали точно 5 дни можеш да ги питаш. След като си решил да ползваш агенция да ти закупи билет, а не сам от самолетната компания следва да прочетеш и се запознаеш с условията им.

п.п. Сега като чета заглавието оставам с впечатлението, че не си разбрал, че те са агент, който продава самолетни билети и не ЛЕТИШ с тях, а просто си купуваш билет през тяхната платформа.

Редактирано от Ivo на 19-02-2017 17:39
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23850 | Форумни мнения 29814 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 58 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: YordankaAleksieva87
Бригадири в момента или преди малко във форума:
YordankaAlek... GeorgiDimitr... Ivo puhinio stoqn_921 mitko55 megastas mir8611 radosslavv sisoko81 sarfaa quiksilver gogonbr miro75 _pepito_ statope precakan sv85uk garvana8308 sitalk2004 emma76 junek Geri1 bloodyroot jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2024 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти