Форум >
>
Работа в САЩ >
Тема: Някой за бригада с uzit?
Публикувано на 02-01-2011 18:49 | Някой за бригада с uzit?
N_I_K_I_T_A_
Потребител

Здравейте!От много чудене с коя фирма да се запиша за бригада... днес се записах онлайн с uzit .. след 2 3 дни ще ми върнат отговор за да отида да се запипа.. За първа година ще пътувам в USA и съм супер неориентирана.Ще пътувам сама т.к моите приятли все още не са решили дали да ходят.Някой който няма с кого да отиде нека ми пише на скайпа nikolova.nikoleta
Все още разглеждам в кой щат и каква работа ... давайте предложения!
Благодаря!

Публикувано на 04-01-2011 18:22 | RE: Някой за бригада с uzit?
nenko
Потребител

ами и аз искам да замина но не намерих подходясшта фирма как точно се записа и трябжа ли да представа някакви документи
Публикувано на 02-02-2011 01:24 | RE: Някой за бригада с uzit?
nashiq
Потребител

Правилен избор е юзит
Няма проблем, че си сама. Нямаш си и идея колко българи ще срещнеш там.

а до nenko:
вземи отвори сайта на фирмата. Там пише документите. По бързо ще стане отколкото някой тук ще ти отговори.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 52 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти