Форум >
>
Работа в САЩ >
Тема: Работа, но не на бригада

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 11-01-2011 16:55 | Работа, но не на бригада
hrgeorgieva
Потребител

Здравейте. С приятелят ми искаме да заминем да работим в САЩ, но нито един от двама ни не е студент. Аз знам английски на доста добро ниво. Ще ви бъда благодарна ако ми кажете какви перспективи за работа имаме, да ми дадете координати на фирми и т.н.. благодаря

Публикувано на 11-01-2011 17:07 | RE: Работа, но не на бригада
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мисля, че варианта е H2B, защото другите са с много изисквания...

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 11-01-2011 17:26 | RE: Работа, но не на бригада
miroslavf
Потребител
millko672

ако случайно намерите начин за взимане на Виза за САЩ кажете , щото аз там работа мога да си намеря
Публикувано на 12-01-2011 11:07 | RE: Работа, но не на бригада
hedgehog
Потребител

И аз ще бъда благодарен, ако някой ми даде инфо как да стъпна в щатите, а ако ми сътрудничи да получа виза, ще ми дам и 3000лв. с удоволствие!
Публикувано на 12-01-2011 12:26 | RE: Работа, но не на бригада
miroslavf
Потребител
millko672

mmtravel, cuknete na Vizi , orejdat turisti4eska viza , vse pak celta e da se otidi nali
Публикувано на 15-01-2011 16:09 | RE: Работа, но не на бригада
SmOkEyY
Потребител

ема за какво ти е туристическа .... не ти ли трябва работна виза ????
Публикувано на 15-01-2011 20:36 | RE: Работа, но не на бригада
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

Щото туристическата може би по- лесно се издава, а хората искат просто някакси да се доберат до САЩ... предполагам
Редактирано от Fairy на 15-01-2011 20:39
Публикувано на 02-02-2011 00:59 | RE: Работа, но не на бригада
nashiq
Потребител

hedgehog писа:
И аз ще бъда благодарен, ако някой ми даде инфо как да стъпна в щатите, а ако ми сътрудничи да получа виза, ще ми дам и 3000лв. с удоволствие!

Значи какво излиза, пич.. ние ти намираме виза и ти си даваш на себе си 3 хилки в състояние на делириум шегувам се естесвено

Не мога да ви разбера... имам чуството, че ви мързи да дишате даже тук в тая тема. Всичко ви е на няколко цъкания из мрежата. Ама нали наготово е по-лесно.
Разберете, че никой няма да тръгне да ви обяснява кое какво що.. Иска се съвсем мъничко заинтересованост бе мама му стара.
Публикувано на 03-03-2011 13:41 | RE: Работа, но не на бригада
didito179
Потребител

Аз ли нещо не разбирам или визата за САЩ е мисия невъзможна??? Аз също се ослушвам за оферти за там но никъде не се казва че е труден момента с визата. Има 100 варианта или поне аз на толкова попаднах. H2B, Internship, WAT и разни други такива дето стават само за деца. Ако не ви е спешно почакайте ... 2012 г ще станем страна от Шенген и ще си пътуваме спокойно.
Публикувано на 03-03-2011 15:04 | RE: Работа, но не на бригада
bummer150
Потребител

Здравейте и честит празник на всички българи!
относно визите за САЩ мога да Ви дам доста инфо , но ще се огранича само до това , че е най-трудно интервюто в Американското посолство. Целта на това интервю е да се разбере дали сте потенциален емигрант или не. ЗАбравете за номера с туристческата Виза. Дори и да отидете няма да можете да работите. А лошият момент тук е когато Ви хванат Властите, защото Ви слагат черен печат и неможе повече да стъпвате там. Накратко това не е добър вариант. Ако имате възможността да си намерите сами работа --НАПРАВЕТЕ ГО! Но нека да ви Изпратят инвитейшинъл летър с което ви канят да работите. С такова писмо по-лесно се издава Н2 Виза. Тя временна . За първи път като се издава максималния срок е 1 год.Съжелявам за оскъдното инфо, но тази тема е доста обширна и няма да ми стигне времето да ви напиша всичко важно. cool

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 61 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти