Форум >
>
Работа в САЩ >
Тема: Рибни фабрики - Аляска

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 03-11-2011 16:30 | Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

Здравейте на всички посетили темата ми! Това ме навежда на мисълта, че вие също се интересувате от това, интересно ви е да научите нещо повече по въпроса или вече сте били там и сте пробвали тази работа и възможност за изкарване на малко доларчета. Молбата ми е точно към тези хора с опит, които са работили на такова място или към тези с малко по-подробна информация от приятели за това как стоят нещата с фабриките за риба и с голяма надежда да споделят каквото знаят, понеже съм пред голяма дилема. Ще се радвам на всякаква информация свързана с темата! Благодаря предварително на всички изявили желание да поразснят малко мъглата в която се намирам

Публикувано на 07-11-2011 19:50 | RE: Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

Така..понеже никой не пише и само наблюдава, реших аз да споделя какво научих.
Като за начало такивата фабрики се броили на пръсти. Минус освен може би лошите условия за живот според някои хора, е и това че не се знаело колко месеца може да е работата, тоест може да бачкаш един, два месеца и да те посакратят поради липса на достатъчно работа. Също така имало и на 4 години някакви мъртви години, без никаква работа тоест. Това са притеснителните фактори общо взето. Та, някой от наблюдателите да е чувал за такива неща??? Айде живнете малко, че ми е адски необходимо мнение. :/
Публикувано на 10-11-2011 15:11 | RE: Рибни фабрики - Аляска
maceto_91
Потребител

Май никой нищо не знае за тези фабрикиsad

Моето си е мое - чуждото не ми трябва :)
Публикувано на 11-11-2011 11:14 | RE: Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

ами май така или малко се получава като в подписа ти...като гледам какъв е броя на "новобранците" и по-опитните, които пишат във форума.
Всеки пита като е босичък, а щом придобият опит, въобще не се сещат да го споделят с тепърва босичките.
Публикувано на 11-11-2011 11:17 | RE: Рибни фабрики - Аляска
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Повече се пита, нали? )
Е така е.. дано това се промени.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 11-11-2011 12:03 | RE: Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

Така е и няма лошо да се пита, но някой път сякаш ти се иска и някой да ти отговори, а в случая повечето са забравили от къде са тръгнали.
Колко познато звучи това, нали?
Сигурно защото цялата ни държава се характеризира с това.
Но както и да е...да не си спамя темата повече.
Все пак ако някой има да сподели нещо по темата, ще се радвам.
Публикувано на 23-12-2011 15:10 | RE: Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

Така понеже се чувствам някак задължен и отговорен за отворената тема, реших да споделя малко информация от последните дни laugh
Преди седмица говорих с приятел, който за първи път ми спомена, че може да има забрана за набиране на работници за рибните фабрики в Аляска от Русия и някакви други подобни държави (които аз не помня) и следователно не се знаеше какво ще стане и с България, понеже май за тях руснаци, българи сме били на едно дередже. Та щяло да има някаква среща на която да се реши и съдбата на българите.
Тези дни научавам, че явно и българите сме отрязани вече от възможността да ни се умирише душата на риба и забраната важи и за нас.
Лошото е че пак по български всички (агенции,фирми) си мълчат до последно, че има такава възможност и доста хора които вече почти са си уредили и са се настроили да работят в такива фабрики, за жалост изведнъж остават като в "необрано лозе", поради "изведнъж" дошлата новина, че слагат забрана.
И така Рибните Фабрики стават за нас, българските студенти, вече "заключена тема" за неопределен период от време.
Пожелавам на всички изпаднали в неловката ситуация, фирмата с която са да им се реваншира подобаващо с едно хубаво Work and Travel USA лято! Успех на всички бригадири!
Публикувано на 23-12-2011 17:34 | RE: Рибни фабрики - Аляска
MDD
Потребител

Не само от "Русия и някакви други подобни държави", а за цял свят. Освен това, днес ми пратиха имейл, че има някакъв шанс да се стигне до някакво споразумение, но нищо не се знае със сигурност.

"Преди седмица говорих с приятел, който за първи път ми спомена, че може да има забрана за набиране на работници за рибните фабрики" - защо не каза нищо
Публикувано на 24-12-2011 14:26 | RE: Рибни фабрики - Аляска
DAMN3D
Потребител

Е, не така с тази грозна пръчка де!
Нямах достъп до интернет просто, а и честно казано го приех само като слух, но явно не е било...
Дано се стигне до някакво споразумение. Все пак не вярвам американците да им работят по толкова часове колкото работим ние.
Публикувано на 24-12-2011 16:48 | RE: Рибни фабрики - Аляска
boika
Потребител

zdr na vsi4ki nqkoi da znae kade moga da namerq rabota kato vodolaz v 4ujbina nqkade kadeto i da e
*Мод: Пиши на кирилица!
Редактирано от Elektra на 24-12-2011 17:07

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти