Форум >
>
Искам да замина на бригада в САЩ >
Тема: Бригада в САЩ - нестудент?

страница 4 от 4

< 1 2 3 4
Публикувано на 02-02-2012 13:16 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
Elektra
Модератор

GaLiNoR писа:
добре то няма друг вариант??? Нали

Варианти винаги има, стига човек да ги потърси, а не да седи и да чака да му паднат възможности от горе laugh Да ти дам една такава?
И иначе за САЩ оснве програмите за бригади си имат у други - work & study и тн Върви в някой офис и поразпитай

Публикувано на 03-02-2012 18:26 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
dodnika
Потребител

Здравейте искам да замина в Америка на нестуденска бригада на 26 години сум кажете ми към коя фирма да се обърна и имам ли шанс да отида
Публикувано на 08-07-2012 21:46 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
toliooo1
Потребител

И мен ме интересува същия въпрос който интересува и dodnika.
Интересуваме също мога ли да отида на студентска бригада като в момента карам 28-та година и съм студент редовно обучение магистратура? Благодаря ви предварително.
Публикувано на 09-07-2012 23:41 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Условието за Work&Travel USA е участниците да са студенти редовно обучение и да са на възраст между 18 и 28 години.
В твоя случай най-вероятно вече е късно...

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 13-10-2012 16:42 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
tomiqta
Потребител

Значи от прочетеното до тук разбирам че студентите задочно обучение не могат да отидат на бригада. За тези визи H2B нищо не се казва дали се дават още или не. Май остава варианта да се запиша редовно и тогава но това означава пропиляване на поне 1-2 години.... кофти!
Публикувано на 20-12-2012 00:53 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
NGB Consulting
Потребител
ngb-consulting https://www.facebook.com/NGB.WAT

Да, H2B визите съществуват и консулството на САЩ в БГ толерира студенти задочна форма на обучение да участват по тези програми.
Работим от години по тези програми и визи се дават. Да, тази пролет имаше повече откази от обичайното и ние от NGB не разбархме причината за тези откази, но определено консулството беше с афинитет към кандидатите ни, които бяха задочна форма на обучение.
Именно затова за сезон 2013 търсим именно студенти задочна или дистанционна форма на обучение. Има вече трима работодатели търсещи кандидати за пролетно-летния сезон.
Публикувано на 20-12-2012 14:41 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
estrellita
Потребител

NGB Consulting, от няколко месеца консулският отдел на САЩ е изцяло сменен и не се знае дали този ще е толкова "толерантен и ще има афинитет към задочници". Имам не малко познати, които се пробваха с H2B визи и то при доста сериозни работодатели и получиха отказ.
Публикувано на 22-12-2012 14:11 | RE: Бригада в САЩ - нестудент?
NGB Consulting
Потребител
ngb-consulting https://www.facebook.com/NGB.WAT

Откази на H2B визи винаги е имало, ще има и тази година.
Но е факт, че кандидатурите на хора задочно обучение се гледаха по- добре.
Ние сме фирма, която се занимава с този тип визи от години, имаме дългогодишно партньорство с нашите работодатели и предоставяме най- добрата възможност на хората да се опитат да сбъднат мечтите си.

Become part of one unique experience. Take the opportunity to work abroad!

страница 4 от 4

< 1 2 3 4

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23847 | Форумни мнения 29808 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 83 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: KatrinPaneva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 mitko55 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence Ivo borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10 mimex ibrahim kyurdov lyusil mihailova80 sisoko81 Elena8010 svetkavicata92 papazov_ivailo beberoni1 ag_s

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти