Форум >
>
Искам да замина на бригада в САЩ >
Тема: Търся си дружка за бригада???

страница 3 от 7

< 1 2 3 4 5 6 > >>
Публикувано на 08-11-2011 23:43 | RE: Търся си дружка за бригада???
magy_gr
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 22
Регистриран на: 31.10.11
Да сте чували отзиви за тази агенция "ToBeOne Student"?



Публикувано на 12-11-2011 00:42 | RE: Търся си дружка за бригада???
katvesy
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 12.11.11
Здравейте и от мен. От София съм и също имам планове да отлитам към Америка през лятото за първи път. С моите приятели сме се насочили към източното крайбрежие като цяло, все още нищо конкретно. Още не сме избрали агенция, към която да се запишем. Мои приятели са пътували и с Usit и с ToBeOne и са останали много доволни. Освен тях ми допада и Cool Travel, така че още има да го мислим :-))
Публикувано на 22-11-2011 00:24 | RE: Търся си дружка за бригада???
WeFoundLove2
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 1
Регистриран на: 22.11.11
Здравейте, аз също си търся дружка за бригада ) Ако някой е в същото положение може да ми пише
Публикувано на 22-11-2011 11:47 | RE: Търся си дружка за бригада???
viovit
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 1
Регистриран на: 21.11.11
Пиши на кирилица!
И разгледай форума!
Редактирано от Ivo на 22-11-2011 11:56
Публикувано на 27-11-2011 21:15 | RE: Търся си дружка за бригада???
stiffler
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 7
Регистриран на: 08.11.11
и аз съм запътил към Америка,записах се в Cool Travel Благоевград,насочил съм се към Източното крайбрежие
Публикувано на 27-11-2011 22:28 | RE: Търся си дружка за бригада???
magy_gr
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 22
Регистриран на: 31.10.11
stiffler писа:
и аз съм запътил към Америка,записах се в Cool Travel Благоевград,насочил съм се към Източното крайбрежие

Здравей и аз съм с Cool Travel (София), но още имам леки колебания за щат
Публикувано на 23-03-2012 01:34 | RE: Търся си дружка за бригада???
cveteto_1
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 23.03.12
sunny_soul писа:
Здравейте!Реших да замина на бригада тази година ,обаче никой друг от познатите ми не се нави да дойде с мен..Понеже заминавам за първа година и мъъъничко ме е страх,ако някой от форума ще ходи за пръв път или втори и може ми помогне с инфо ,особено ако ще бъде с Oringe или Integral мооолляя да помага ....Или ако има някой от Благоевград или околността независимо с коя фирма,благодаря предварително


И аз съм сама за бригадата и съм от блг. ти до къде стигна с кандидатстването ? Може да ми пишеш на и-мейла cveteto_1@abv.bg Както и други които са от блг. и ще пътуват сами
Редактирано от cveteto_1 на 23-03-2012 01:39
Публикувано на 01-04-2012 17:51 | RE: Търся си дружка за бригада???
Geni_92
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 1
Регистриран на: 01.04.12
Здравейте! Аз заминавам за Китъри, Мейн на 28 май. Договорът ми е с Ориндж и летя до Бостън, а оттам с влак или автобус.
Ако някой лети за Бостън на същия ден, или ще работи в Китъри да пише. Хаусинга не е подсигурен там, а пък и никой не иска да пътува до напълно непозната страна съвсем сам, затова колкото повече сме по-добре. За повече от трима души таксиметровите шофьори правят отстъпки при междуградски(в моя случай междущатски) пътувания. Дано се видим. Успех на всички бригадири !
Редактирано от Geni_92 на 01-04-2012 17:55
Публикувано на 03-04-2012 16:45 | RE: Търся си дружка за бригада???
luni4ka
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 15
Регистриран на: 23.06.09
Здравейте, някои случайно да се е насочил към New Jersey?
Публикувано на 05-04-2012 21:00 | RE: Търся си дружка за бригада???
ABSOLUT
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 7
Регистриран на: 15.02.11
Здравейте ,аз заминавам пак тази година към Калифорния -този път съм се запътила към Санта Каталина -един остров близо до Лос Анджелис . Ако някой си търси дружка в тази посока да вика Работната оферта за острова е за един ресторант ,работната позиция е server/host плащат по 8$ на час + бакшишите ,за които мениджъра ми каза ,че са трицифрени (на ден) , а местенцето е райско . Миналата година бях в Сан Диего , но тази година нямаше оферти за там sad

страница 3 от 7

< 1 2 3 4 5 6 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23906 | Форумни мнения 29920 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 40 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: smmsmrtn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
smmsmrtn ReeseCameron UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти