>
>
>

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 27-02-2014 18:00 | RE: Кредит за бригада в USA?
skateasd
Потребител

Здравейте, аз съм български студент в Англия и искам да замина на бригада в САЩ, но и на мен ми трябва заем. Проблемът е, че питах в Sosiete General Express Bank за студентските им заеми, но за да изтегля такъв трябва да се върна до България специално за това, което няма как да се случи. Има ли някой, който е теглил студентски заем от английска банка, познава някого, който го е правил, или се сеща за някаква друга алтернатива (може би някоя банка в България, която не изисква присъствие, а може да отиде родител например)?

Публикувано на 27-02-2014 18:34 | RE: Кредит за бригада в USA?
kaka_draka
Потребител

Не може ли да упълномощиш родител, който да те представлява пред българска банка за изтегляне на кредит? Проверете в БГ как стоят нещата, но мисля , че това е реално осъществимо
Публикувано на 27-02-2014 18:50 | RE: Кредит за бригада в USA?
sitalk2004
Потребител

може и твоите родители да изтеглят, а после им върни парите
Публикувано на 16-03-2014 18:42 | RE: Кредит за бригада в USA?
sandritta
Потребител

Здравейте, аз бих ви посъветвала да пробвате с кредит в Алианц банк, там през гратисния период не плащате абсолютно нищо, лихвите са ниски и са по добри условията отколкото на другите банки.
Публикувано на 05-01-2017 10:57 | RE: Кредит за бригада в USA?
bebi6ok
Потребител

Привет и от мен, тъй като съм на кръстопът, реших да пиша тук и да получа мненията ви. Бях преди малко в Експресбанк, защото Университета ни има май някаква договорка с тази банка /Технически-Варна/.
Там сега ми предлагат фиксирана лихва 7,79, за 3000лв ще плащам 12месеца многo малка вноска, май 20лв, а после ще върна всички пари, като се прибера от USA. Вижда ми се добре. Аз живея с майка ми, но тя не може да ми стане поръчител, тк има много кредити, но братовчед ми ще стане. Нямало проблем. Звънях по телефона в Алианц и в Булбанк, ама ми се стори, че там не е добре работата. Аа, в Експреса също ми казаха, че таксата за да ми изплатят чек е 10лв, което си е ок мисля. Някой по-опитен с кредити има ли? Нямам друг шанс, за да замина на студентска бригада

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23563 | Форумни мнения 29627 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 63 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: zavarchika
Бригадири в момента или преди малко във форума:
zavarchika miro75 Ivo Anita88 [email protected] bogin4e emo-ivanov mitko55 christianxiliev diana66 AK 47 Plamen8209 skresh fashion88888 rosco ottuka3 jnis1981 Emilova Radi2809 brobro88 zizi11 JohnDoe01 thebadvamp veronika123 DS

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти