Форум >
>
Искам да замина на бригада в САЩ >
Тема: Провеждане на интервю!

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 23-12-2011 17:23 | RE: Провеждане на интервю!
Radobg
Потребител

patkana писа:
Колега,не се притеснявай изобщо,на интервюто за виза питат общи работи от рода на-От къде си,какво учиш,къде ще ходиш,какво ще работиш,защо реши да отидеш там,и всичко става много бързо,наистина трябва да отговаряш бързо,кратко и ясно,не се притеснявай,тези от фирмата са ти набили излишен филм само та те сплашат(много глупаво от тяхна страна),Момчето с което ходих,тази година,знаеше много малко английски но си беше наизустил въпросите,и ги беше упражнявал и му дадоха виза,както и на мен нямах проблеми,вече ако решат те да те натиснат със въпроси трябва да ги убедиш че няма да оставаш там...Успех на интервюто

Колега, а твоят френд от къде е докопал въпросите - от агенцията ли са му ги дали или др място .... ако не е тайна све пак

Публикувано на 23-12-2011 17:31 | RE: Провеждане на интервю!
patkana
Потребител
https://facebook.com/Александър Друмев

Radobg писа:
patkana писа:
Колега,не се притеснявай изобщо,на интервюто за виза питат общи работи от рода на-От къде си,какво учиш,къде ще ходиш,какво ще работиш,защо реши да отидеш там,и всичко става много бързо,наистина трябва да отговаряш бързо,кратко и ясно,не се притеснявай,тези от фирмата са ти набили излишен филм само та те сплашат(много глупаво от тяхна страна),Момчето с което ходих,тази година,знаеше много малко английски но си беше наизустил въпросите,и ги беше упражнявал и му дадоха виза,както и на мен нямах проблеми,вече ако решат те да те натиснат със въпроси трябва да ги убедиш че няма да оставаш там...Успех на интервюто

Колега, а твоят френд от къде е докопал въпросите - от агенцията ли са му ги дали или др място .... ако не е тайна све пак

Колега естествено че от фирмата трябва да ти дадат въпросите,и да те подготвят,кажи с коя фирма си се записал,и защо подяволите не са ти дали въпросите и не са те подготвили...sad,наистина се ядосвам..тези смотаняци не мислят за нищо освен как да ти вземат паритеdevil
Публикувано на 23-12-2011 17:40 | RE: Провеждане на интервю!
MDD
Потребител

Е той каза - "Вчера се записах в Ю*** " xD.

"Все пак 5 бона не са малка сумичка за да ги хвърлям на вятъра... " -пич, ако не вземеш виза ти връщат кинтите. Без депозита обаче.
Публикувано на 23-12-2011 18:48 | RE: Провеждане на интервю!
Radobg
Потребител

В Юзит преди 2 дена се записах! И въобще не знам за никакви въпроси за подготовка НИЩО. Ходил съм 3 пъти в офиса в София и съм ги питал неща свързани със заминаването, но никой не е споменавал за подобни неща. Като ми зададе мацката двата въпроса, аз и отговорих на 1 а на втория не и след това тя просто ми каза това за визата (споменато по-нагоре) и ме вкара мишата дупка....
Редактирано от Radobg на 23-12-2011 18:51
Публикувано на 24-12-2011 10:36 | RE: Провеждане на интервю!
patkana
Потребител

Radobg писа:
В Юзит преди 2 дена се записах! И въобще не знам за никакви въпроси за подготовка НИЩО. Ходил съм 3 пъти в офиса в София и съм ги питал неща свързани със заминаването, но никой не е споменавал за подобни неща. Като ми зададе мацката двата въпроса, аз и отговорих на 1 а на втория не и след това тя просто ми каза това за визата (споменато по-нагоре) и ме вкара мишата дупка....

Еми,както ти казах,набила ти е излишен филм тази к**ва,щото сега само си спечен и притеснен,и това може да ти повлияе на интервюто,казах ти не се притеснявай,и отиди в офиса пак и им кажи да те подготвят и да ти дадат въпросите които най-често задават да си ги научиш и приготвиш-ТЕ СА ДЛЪЖНИ!!!!
Публикувано на 24-12-2011 12:12 | RE: Провеждане на интервю!
Radobg
Потребител

patkana писа:

[quote]Еми,както ти казах,набила ти е излишен филм тази к**ва,щото сега само си спечен и притеснен,и това може да ти повлияе на интервюто,казах ти не се притеснявай,и отиди в офиса пак и им кажи да те подготвят и да ти дадат въпросите които най-често задават да си ги научиш и приготвиш-ТЕ СА ДЛЪЖНИ!!!!

Мерси брат за помощта която ми оказа . Другата седмица ще отскоча до двете МОМИ и ще подпитам за въпросите. След т'ва пак ще споделя
Редактирано от Radobg на 24-12-2011 12:14
Публикувано на 24-12-2011 20:22 | RE: Провеждане на интервю!
patkana
Потребител

Radobg писа:
patkana писа:

[quote]Еми,както ти казах,набила ти е излишен филм тази к**ва,щото сега само си спечен и притеснен,и това може да ти повлияе на интервюто,казах ти не се притеснявай,и отиди в офиса пак и им кажи да те подготвят и да ти дадат въпросите които най-често задават да си ги научиш и приготвиш-ТЕ СА ДЛЪЖНИ!!!!

Мерси брат за помощта която ми оказа . Другата седмица ще отскоча до двете МОМИ и ще подпитам за въпросите. След т'ва пак ще споделя

Моля,за колеги бригадири винаги !!! ,ако има нещо пиши,и като отидеш при онея казвай какво е станало Весели празници!! wink
Публикувано на 26-12-2011 23:43 | RE: Провеждане на интервю!
therainbow
Потребител

Искам да попитам относно интервюто с работодателя(по скайп), ако има някой, който има опит...
Как точно протича?
Има ли разни хора около теб, които те слушат...или е само човек от агенцията. Той помага ли ти при евентуални затруднения.
Струва ми се доста притеснително, въпреки че е по скайп.
Също така някаква формалност ли е - запознаваш се с работодателя, разпитва те за теб, обяснява ти какво ще работиш и след това ти задаваш въпроси, ако имаш такива?

Благодаря предварително за отделеното внимание и отговор ! ))
Публикувано на 02-01-2012 17:43 | RE: Провеждане на интервю!
patkana
Потребител

therainbow писа:
Искам да попитам относно интервюто с работодателя(по скайп), ако има някой, който има опит...
Как точно протича?
Има ли разни хора около теб, които те слушат...или е само човек от агенцията. Той помага ли ти при евентуални затруднения.
Струва ми се доста притеснително, въпреки че е по скайп.
Също така някаква формалност ли е - запознаваш се с работодателя, разпитва те за теб, обяснява ти какво ще работиш и след това ти задаваш въпроси, ако имаш такива?

Благодаря предварително за отделеното внимание и отговор ! ))

Миналото лято интервюто ми за работа беше със представител на спонсорската организация по скайп,и си бях в къщи(нямаше никой около мене).Става чрез камера(те теб те гледат,ти тях не),и минаваш бързичко-4-5 мин.като те питат,къде ще ходиш какво ще работиш,защо избра тази работа,защо искаш да я работиш,защо трябва точно теб да наемат,какво очакваш от престоя си там и после те питат дали имаш някъкви въпроси за нещо?.
Не се притеснявай,няма защо,предполагам 99% от случаите,наемат хора по скайп, успехи!!
Редактирано от patkana на 02-01-2012 17:43
Публикувано на 06-01-2012 23:55 | RE: Провеждане на интервю!
bloodonfire
Потребител

Хора, какво друго да ви кажа освен това, да започнете да четете това което е написано черно на бяло Специално за Юзит (аз съм записан с тях) знам още преди да се запиша, че има подготовка за интервю, освен това го пише и в договора ( който прочетох много внимателно около 10 и повече минути ), разбира се за тези които четат както подписват . А иначе, то си е до служител и аз съм ходил преди подписването 3 пъти в офиса, за да питам за цени на билети и други работи и всичките им отговори бяха " ами относително е, има го в сайта " и такива работи. Вчера като подписах договора, без да питам човека половин час ми обясняваше сумат иработи около интервютата и т.н.

Общо взето това което и винаги - разберете си правата и се възползвайте. Пише го в договора, значи ако мислите че имате нужда отивате в офиса и изявявате желание и те няма как да ви откажат. Разбира се това не означава да сте груби де laugh

Айде поздрави,
Вальо

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти