Форум >
>
Искам да замина на бригада в САЩ >
Тема: Възможно ли е за студент, който е на редовно обучение в Дания (чужбина), да замине на бригада в САЩ
Публикувано на 05-04-2013 14:09 | Възможно ли е за студент, който е на редовно обучение в Дания (чужбина), да замине на бригада в САЩ
AivunD
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 05.04.13
По настоящем съм студент в Дания и идеята за бригада в САЩ ми се струва доста привлекателна. Затова искам да попитам дали е възможно да се възползвам от услугите на българските агенции за тази цел. Също така, тъй като завършвам януари 2014 г., искам да попитам дали мога да замина, да речем, февруари или март месец 2014 г.

Благодаря предварително!



Публикувано на 06-04-2013 23:35 | RE: Възможно ли е за студент, който е на редовно обучение в Дания (чужбина), да замине на бригада в
estrellita
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 25
Регистриран на: 30.10.12
Здравей,

бригадите които се предлагат от българските ( а предполагам и от другите фирми) са летни с оглед на ваканциите които имат университетите. Като цяло не е проблем да се запишеш за програмата за това лято, стига фирмата която избереш да има още работни оферти и да намериш кой да ти движи документите. Единственото различно при теб ще е че интервюто ти за виза ще е в Дания.
Публикувано на 09-04-2013 18:03 | RE: Възможно ли е за студент, който е на редовно обучение в Дания (чужбина), да замине на бригада в
AivunD
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 05.04.13
Благодаря много!
Публикувано на 09-04-2013 18:11 | RE: Възможно ли е за студент, който е на редовно обучение в Дания (чужбина), да замине на бригада в
hgi
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 82
Регистриран на: 10.01.10
Ти ако имаш възможност въобще работи си в Дания и не се занимавай с тиа Америки, Англии и тем подобни простотии.Мисля няма база за сравнение между скандинавието и това което ти се върти в главата
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23904 | Форумни мнения 29918 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 43 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: UrbanNomad
Бригадири в момента или преди малко във форума:
UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana plitvinko BennieDe

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти