>
>
>
Публикувано на 19-01-2016 09:01 | Как и защо смених първата си работа (USA)
suteofilova
Потребител

Бригадите са чудесно нещо, най-малкото, защото порастваш и се опознаваш. Но също така може да попаднеш на много лоши условия за живеене, както и на некоректни и експлоатиращи работодатели. На мен ми се случиха и двете това лято. За щастие успях да сменя, както работата, така и работодателя си още през първия месец. Тъй като това е втората ми бригада, но съм пътувала много и по Еразъм + проекти, както и работни лета в чужбина, установих, че винаги, когато тръгвам да проучвам такива възможности, ми липсва информация от първа ръка, която е и най-ценната. Затова реших да зпаочна блог, където да се споделят освен приятните моменти и мъките и неволите и как да се справим с тях. Моята история тук: http://lamovidamia.com/2016/01/12/life-is-change-growth-is-optional-choose-wisely/
А, ако и вие имате нещо да споделите, ще се радвам да го публикувам, за да можем да сме максимално полезни един на друг и да си знаем правата!

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23576 | Форумни мнения 29640 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 67 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: david1983
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Rall mustetoo emo-ivanov david1983 miro75 Emilova Hienata1993 plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99 tugi topchi86 mihailova80 sixkiller12 biser69 kobra80 Mitko_dqvola90

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти