Форум >
>
Кофа >
Тема: 2011 бактерията в европа
Публикувано на 09-06-2011 21:03 | 2011 бактерията в европа
kloyn
Потребител
Аватар на потребителя
dante.rousse

Мнения: 11
Регистриран на: 07.06.11
КОЙТО Е ВЕЧЕ В АНГЛИЯ НА БРИГАДА МОЛЯ ПИШЕТЕ, ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ С РАБОТАТА И ЗАПЛАЩАНЕТО ЗАРАДИ ТАЯ ИЗМИСЛЕНА ЕПИДЕМИЯ ? МОЛЯ ЗА ОТГОВОР



Редактирано от kloyn на 09-06-2011 21:11
Публикувано на 09-06-2011 21:34 | RE: 2011 бактерията в европа
Fairy
Модератор
Аватар на потребителя
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

Мнения: 744
Регистриран на: 13.11.08
Намалели са им поръчките на някои ферми казват познати...

Публикувано на 09-06-2011 21:36 | RE: 2011 бактерията в европа
kloyn
Потребител
Аватар на потребителя
dante.rousse

Мнения: 11
Регистриран на: 07.06.11
дано скоро всичко да си дойде на място, четох във форума и всички казват, че реколтата е богата, дано това не повлияе
Публикувано на 09-06-2011 22:58 | RE: 2011 бактерията в европа
tweety
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 40
Регистриран на: 30.11.09
спокойно хора! дори би трябвало да е още по добре за английските фермери, защото супермаркетите просто престанаха да продават "вносни "-а и хората си купуват само бритиш произведени и заради това..а и никой не е престанал да консумира зеленчуци заради поредната измислена болест то не бяха пилешки то не бяха свински грип ...

carpe di m..
Публикувано на 10-06-2011 07:44 | RE: 2011 бактерията в европа
kloyn
Потребител
Аватар на потребителя
dante.rousse

Мнения: 11
Регистриран на: 07.06.11
няма ли хоря а Англия ей, пишете
Публикувано на 10-06-2011 08:35 | RE: 2011 бактерията в европа
kloyn
Потребител
Аватар на потребителя
dante.rousse

Мнения: 11
Регистриран на: 07.06.11
tweety лошо ще е ако се пренасити пазара, цената ще падне , а от там....
Публикувано на 10-06-2011 14:40 | RE: 2011 бактерията в европа
Ivo
Админ
Аватар на потребителя
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мнения: 2,636
Регистриран на: 05.09.08
Според мен бързо ще отмине ефекта на "паниката".

Публикувано на 10-06-2011 14:48 | RE: 2011 бактерията в европа
vlado
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 90
Регистриран на: 16.02.09
Отглежданите в Германия зърнени кълнове са причината за заразата с опасната бактерия Ешерихия коли, която уби 29 души и разболя близо 3000, обяви президентът на германския Център за контрол на заразните болести "Роберт Кох" Райнхард Бургер, цитиран от ДПА и Асошиейтед прес.

Той заяви пред журналисти, че макар засега да няма положителни резултати от изследванията на кълновете, отглеждани във ферма в Долна Саксония, епидемологичният анализ на модела на разпространение на заразата предоставя достатъчно доказателства, за да може да се направи този извод.

"Кълновете са виновни", каза Бургер.

Той уточни, че заключението е било направено след изследване на пътници в автобус, които се хранили в един и същ ресторант. Всеки пътник, който си поръчал ястие, съдържащо кълнове, се разболял от кървава диария - първият симптом на зараза с Ешерихия коли.

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23906 | Форумни мнения 29920 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 43 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: smmsmrtn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
smmsmrtn ReeseCameron UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти