Форум >
Кофа >
Публикувано на 09-06-2011 21:03 | 2011 бактерията в европа
КОЙТО Е ВЕЧЕ В АНГЛИЯ НА БРИГАДА МОЛЯ ПИШЕТЕ, ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ С РАБОТАТА И ЗАПЛАЩАНЕТО ЗАРАДИ ТАЯ ИЗМИСЛЕНА ЕПИДЕМИЯ ? МОЛЯ ЗА ОТГОВОР
Редактирано от kloyn на 09-06-2011 21:11
Публикувано на 09-06-2011 21:34 | RE: 2011 бактерията в европа
Намалели са им поръчките на някои ферми казват познати...
Публикувано на 09-06-2011 21:36 | RE: 2011 бактерията в европа
дано скоро всичко да си дойде на място, четох във форума и всички казват, че реколтата е богата, дано това не повлияе
Публикувано на 09-06-2011 22:58 | RE: 2011 бактерията в европа
спокойно хора! дори би трябвало да е още по добре за английските фермери, защото супермаркетите просто престанаха да продават "вносни "-а и хората си купуват само бритиш произведени и заради това..а и никой не е престанал да консумира зеленчуци заради поредната измислена болест то не бяха пилешки то не бяха свински грип ...
carpe di m..
Публикувано на 10-06-2011 07:44 | RE: 2011 бактерията в европа
няма ли хоря а Англия ей, пишете
Публикувано на 10-06-2011 08:35 | RE: 2011 бактерията в европа
tweety лошо ще е ако се пренасити пазара, цената ще падне , а от там....
Публикувано на 10-06-2011 14:40 | RE: 2011 бактерията в европа
Според мен бързо ще отмине ефекта на "паниката".
Публикувано на 10-06-2011 14:48 | RE: 2011 бактерията в европа
Отглежданите в Германия зърнени кълнове са причината за заразата с опасната бактерия Ешерихия коли, която уби 29 души и разболя близо 3000, обяви президентът на германския Център за контрол на заразните болести "Роберт Кох" Райнхард Бургер, цитиран от ДПА и Асошиейтед прес.
Той заяви пред журналисти, че макар засега да няма положителни резултати от изследванията на кълновете, отглеждани във ферма в Долна Саксония, епидемологичният анализ на модела на разпространение на заразата предоставя достатъчно доказателства, за да може да се направи този извод.
"Кълновете са виновни", каза Бургер.
Той уточни, че заключението е било направено след изследване на пътници в автобус, които се хранили в един и същ ресторант. Всеки пътник, който си поръчал ястие, съдържащо кълнове, се разболял от кървава диария - първият симптом на зараза с Ешерихия коли.
Той заяви пред журналисти, че макар засега да няма положителни резултати от изследванията на кълновете, отглеждани във ферма в Долна Саксония, епидемологичният анализ на модела на разпространение на заразата предоставя достатъчно доказателства, за да може да се направи този извод.
"Кълновете са виновни", каза Бургер.
Той уточни, че заключението е било направено след изследване на пътници в автобус, които се хранили в един и същ ресторант. Всеки пътник, който си поръчал ястие, съдържащо кълнове, се разболял от кървава диария - първият симптом на зараза с Ешерихия коли.
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ



