Форум >
Публикувано на 15-05-2011 03:42 | RE: Свободна работа с цел допълнителни доходи
Добре, аз не разбирам защо не набирате хора с английски. Аз владея английски на много добро ниво (или поне така мисля) и живея в Англия. Англоговорящите държави са малко повече - Нова Зеландия, Австралия, Обединеното кралство, Сащ ... Малко народ на които да се продава? Или вече пазарът е превзет?


Публикувано на 13-11-2014 20:43 | RE: Свободна работа с цел допълнителни доходи
Идеята е много добра според мен.
Информация
Актуални позиции за работа
Информация Транспорт от летището до фермата.
Информация Намери евтини самолетни билети до Англия
Информация Транспорт от летището до фермата.
Информация Намери евтини самолетни билети до Англия
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ
