Форум >
>
Видовете селскостопански култури и работа по фермите >
Тема: Бране на маруля (lettuce) в Англия.
Публикувано на 14-07-2015 22:16 | Бране на маруля (lettuce) в Англия.
dako_12
Потребител

Здравеите някаде средата на август месец ще заминаваме с един приятел в англия да берем маруля (леттуце), поне така пише в договора .
Фермата се казва : Heath Farm,Hundred End ,Boundary Lane, Preston,Lancashire,PR46XE (целият адрес).
Искам да ви помоля да ми дадете малко информация за точно тази ферма и вообще за начина по които се бере това нещо.
А и да не забравя ако някои друг ще ходи да пише тук!

Публикувано на 15-07-2015 12:32 | RE: Бране на маруля (lettuce) в Англия.
nikolino30
Потребител

За тази ферма нищо незнам,но ще ти кажа как се бере Летус...........взимаш ножката навеждаш се и почваш..и така докато не свърши поръчката.Философия никаква,само кръст и ръце да имаш щото на салатите дните са дълги.Ако имаш някакъв проблем с кръста не си хаби парите да ходиш .

Ми смо си Ми
Публикувано на 15-07-2015 17:59 | RE: Бране на маруля (lettuce) в Англия.
dako_12
Потребител

доволен ли беше накрая от заплащането , ще разясниш ли малко какво беше при теб
Публикувано на 28-07-2015 05:53 | RE: Бране на маруля (lettuce) в Англия.
nikolino30
Потребител

Ами то заплащането зависи и от фермата и от теб самия.Ако сте бързи и имате пис,ще изкарате пари,ако не може да стигнете 6.50ако сте бавни-самолет.Аз летус ме съм рязал,на джем съм,малко по труден е джема щото е малък и трактора върви по бързо и си е зор.Заплащането зависи както казах от много неща,поръчки,ферма и скорост.

Ми смо си Ми
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23839 | Форумни мнения 29802 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 57 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Iskra Rusanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 gesha1912 emo-ivanov mihailova80 Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 borko75 nik77

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти