Форум >
Публикувано на 15-02-2010 16:58 | На бригада с гаджето
Да ви попитам който е ходил с половинката ,заедно ли работихте или ви разделяха 

Публикувано на 15-02-2010 17:00 | RE: На бригада с гаджето
различно е.В моята ферма ги разделяха,но живееха заедно
Публикувано на 15-02-2010 17:05 | RE: На бригада с гаджето
Заедно в къщи, после заедно на работа - тва не е работа 



Публикувано на 15-02-2010 23:05 | RE: На бригада с гаджето
и през нощта заедно 

Публикувано на 16-02-2010 11:09 | RE: На бригада с гаджето
zend3r писа:
Да ви попитам който е ходил с половинката ,заедно ли работихте или ви разделяха
Да ви попитам който е ходил с половинката ,заедно ли работихте или ви разделяха

В нашта ферма не ни разделиха и на работа и в караваната бяхме заедно за което много се радвам защото знаех че има някои зад гърба ми който е на моя страна

Публикувано на 16-02-2010 12:11 | RE: На бригада с гаджето
mimetoo писа:
В нашта ферма не ни разделиха и на работа и в караваната бяхме заедно за което много се радвам защото знаех че има някои зад гърба ми който е на моя страна
zend3r писа:
Да ви попитам който е ходил с половинката ,заедно ли работихте или ви разделяха
Да ви попитам който е ходил с половинката ,заедно ли работихте или ви разделяха

В нашта ферма не ни разделиха и на работа и в караваната бяхме заедно за което много се радвам защото знаех че има някои зад гърба ми който е на моя страна


Това е най- лошото нещо за един бригадир , който е отишъл сам , повярвайте ми , говоря от опит.Ако видите такива двойки с вас задължително по- далеко бегайте.Стават като една ***** секта , и сте обречени. Нито ще можете да си прекарвате спокойно свободното време ,нито да си сготвите , нищо. Тия ходения по двойки трябва да ги забранят или да ги изолират в специално направени каравани само за такива двойки , там да си живеят отделно от другите и да си придават сектантските номера един на друг.честно казано нямам нерви да издържа още едно такова съжителство и тая година.Да не дава Господ.
.gif)
Редактирано от Ivo на 16-02-2010 12:15
Публикувано на 16-02-2010 12:14 | RE: На бригада с гаджето
ти май не уважаваш двойките
Публикувано на 16-02-2010 17:12 | RE: На бригада с гаджето
Не уважавам е най- меко казано. Презирам такива хора.Това не е коректно спрямо останалите.Като искат да си ходят семейно , отделно само в каравана с двойки , иначе става ад за останалите..gif)
.gif)
Публикувано на 16-02-2010 17:16 | RE: На бригада с гаджето
Хахаа, да не си стоял извън караваната, когато са имали нужда от осамотяване? 

Публикувано на 16-02-2010 17:47 | RE: На бригада с гаджето
ние с моята половинка бяхме заедно на бригада
за което съм супер щастлива. В караваната си бяхме заедно , а на работа все ни разделяха.Да си гадйето на бригада и да живеете заедно си е идеална възможност да се опознаете по-добре и да прецените дали имате бъдеще. По време на бригадата станахме още по-близки, все пак прейивяхме толкова много. Това ,че сме двойка никога не ни е карало да се делим от другите или да правим „пъклени„ планове. Напротив изградихме приятелства , който продължаваме да поддържаме и тук в бг.
за което съм супер щастлива. В караваната си бяхме заедно , а на работа все ни разделяха.Да си гадйето на бригада и да живеете заедно си е идеална възможност да се опознаете по-добре и да прецените дали имате бъдеще. По време на бригадата станахме още по-близки, все пак прейивяхме толкова много. Това ,че сме двойка никога не ни е карало да се делим от другите или да правим „пъклени„ планове. Напротив изградихме приятелства , който продължаваме да поддържаме и тук в бг. Информация
Превод на пари от Англия към България! Препоръчано с Transferwise!
Информация Минимално заплащане в Англия 2020
Информация Намери евтини самолетни билети до Англия
Информация Минимално заплащане в Англия 2020
Информация Намери евтини самолетни билети до Англия
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ


