Форум >
>
Живота по време на студентските бригади >
Тема: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010

страница 3 от 5

< 1 2 3 4 5 >
Публикувано на 10-07-2010 22:14 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
kals
Потребител

abe pulni laina sa nasekade,,,,,,,,,,ama tova go kaji na fermerkata,,,,tq be6e tazi koqto mnogo govore6e kolko hubavo e biloooooooooooo.............ama bilo e v minalo vreme,,,,,nonononononononono

Публикувано на 10-07-2010 22:49 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

kals писа:
abe pulni laina sa nasekade,,,,,,,,,,ama tova go kaji na fermerkata,,,,tq be6e tazi koqto mnogo govore6e kolko hubavo e biloooooooooooo.............ama bilo e v minalo vreme,,,,,nonononononononono

Ко мрънкаш пак бе... Теб кат не ти е било хубаво мен ми беше. Ти си мислиш, че на всякъде е гадно колкото ти е било гадно на теб, и тва че ми е било хубаво е било щот съм мазохистка. Да ама не.
И наистина ми беше хубаво на ферма в минало време, вече не съм на ферма. Но и сега ми е хубаво, и представи си не съм и в България...
Иначе ти как си, намери ли си работа или си още с кинтите на ваш'те?

Редактирано от Fairy на 01-08-2010 11:54
Публикувано на 11-07-2010 00:05 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
Dimov
Потребител

Факана история.... За първа година ходих на бригада и смятам да ми е за последна... Бях в ЕC ''Drummond & son'' и си нямата и на представа за какъв ташак ставаше на въпрос.. makeup_rabish добре е обяснил ситуацията..просто ако сте за там сериозно си помислете дали да отидете..а доколкото чух тази година навсякъде е така...С две думи : Условия за живот добри; Условия на труд-ТРАГИЧНИ..
Публикувано на 16-07-2010 03:06 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
elma
Потребител

Да вземат да направят нещо и с Allanhill!Мисля,че много хора са коментирали тази ферма и не мисля да изпадам в подробности,но моля ви спрете да си давате парите,за да заминете там след като можеби ще си избиете само заминаването,ако не ви изгонят по рано.Когато си плащаме за да работим в чуждата държава,работата която те никога не биха се хванали да работят,а именно на полето,после си плащаме всички разходи по престоя и те вземат пари за тази работа наи малкото което могат да ни осигорят е пълен работен ден и добра каравана или къща,като всичко в нея да работи.Много е жалко,че държавата ни е в това състояние и не осигорява реализация за младите хора да работят нормалкно!!!!sad
Публикувано на 16-07-2010 10:55 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
Komardjiata
Потребител

За съжаление наплива от хора стана прекалено голям и затова се стигна да няма работа никъде и да се гони масово.Мисля , че ходенето на бригади в Англия вече се обезмисля.Обаче голяма вина носят и посредниците фирми, тъй като спестяват истината на кандидатите , че бройката е надута , за да могат да гонят от фермите и да няма работа.Не бих кандидатствал повече за бригада в Англия.Всичко жива на там се е юрнало, а да не говорим , че голяма част не са наясно за какво точно отиват и се прибират на първата седмица обратно.
Публикувано на 17-07-2010 10:34 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
alexivanova
Потребител

zdr az sam edna ot izgonenite ot Vicarage Nurseries Ltd ili kakto tam se kazva.Saglesna sam da ni izgonqt ako ne si pravim normata ama 6te me izvinqva te na takiva mrasni poleta koito i v sa6toto vreme nqmat qgodi i da mi iziskvat nqkakvi nevazmojni normi nqma kak da stane.Az ne se smqtam za "slab bera4" kakto te mi kazaha za pri4inata za koqto me pra6tat v balgariq, kakto i da e..Oba4e ne sam saglasna s tova 4e za poslednata zaplata nqmame peislip daden za6toto po prostata pri4ina varvim 1 sedmica na zad i trqbva nqkoi da ni go vzeme I SA6TO TAKA NA NIKOI OT IZGONENITE MAI NE SA NI PRIVELI PARITE.ot tova sam nai vazmotena za6toto ima6e hora koito ni iztaknaha pri4ina 4e 30 4oveka balgari sme vinovni da ni izgonqt, a 4e fermata ne ni dava parite KOI E VINOVEN ne to v tazi situaciq nqma vinovni.
Публикувано на 17-07-2010 11:03 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Ами то последните пейслипове трябва да си ви ги преведат по сметка и да ви пратят слипчетата пощата у Вас.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 17-07-2010 20:14 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
Bobi0327
Потребител

elma писа:
Да вземат да направят нещо и с Allanhill!Мисля,че много хора са коментирали тази ферма и не мисля да изпадам в подробности,но моля ви спрете да си давате парите,за да заминете там след като можеби ще си избиете само заминаването,ако не ви изгонят по рано.Когато си плащаме за да работим в чуждата държава,работата която те никога не биха се хванали да работят,а именно на полето,после си плащаме всички разходи по престоя и те вземат пари за тази работа наи малкото което могат да ни осигорят е пълен работен ден и добра каравана или къща,като всичко в нея да работи.Много е жалко,че държавата ни е в това състояние и не осигорява реализация за младите хора да работят нормалкно!!!!sad

какво искаш да направят с Allanhill? Никаде по света няма да намерите място да дават пари без да се изисква от вас нещо. На мен лично Allanhill ми харесва и не е случайност защо съм трета година тук. Сига с простотиите които се пишат по форуми и весници - условията за живот тука са много добри.
Публикувано на 18-07-2010 14:34 | RE: До недоволните;

Здравейте пиша относно недоволните от бригадити.
Аз за 2 година ходя на бригада и се врьщам на старото място.Има нередности като на всякаде но за тях не са виновни нито англичаните нито поляците нито румънците а сме си виновни ние българите.Докато има хора като vendetta които да устроумничат и да си мислят че с едно писмо пуснато до някаква си служба че ще променят нещата няма да се получи не защото не е прав за някои неща а защото тези схеми ги правят от години.Пишете че не сте доволни от цината от полето от вайзера а от какво сте доволни? Пускат ви на пийс-била ниска цената,пускат ви на час-мотате се из редовете,работа никаква само приказки,после вайзера ви виновен,невдигал цената,не ни изпращал на работа на час е как като ваз ви мързи да работите.После като се съберете по караваните само оплювате тоз и ония и се правите на интересни като пускате разни писанца до тоз и до ония.Наз БЪЛГАРИТЕ точно затова не ни харесват защото много говорим а никаква нея вършим.Които работи е доволен който не работи нека да заминава там кадето може да изкарва повече пари.

Публикувано на 04-08-2010 23:23 | RE: САМО ФАКТИ-НАРУШЕНИЯ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ - 2010
server
Потребител

аве vendetta ти маи си отишъл в англето да се забавляваш пък мрънкаш че някои ти е изял хляба кви забавления искаш ве смешник защо не отиде на цирк да се забавляваш а във ферма кадето се иска работа знаеш ли какво е това работа това е онова нещо дето наи не го умееш но не си го разбрал още и търсиш причината във ваизери и менаджери прочетох ти и останалите 2 смешни коментара и се чудя какво си спечелил с това писмо което си го пуснал и не значе че като не си студент нямаш бъдеще но хаиде да не влизам в подробности че да не ти се смеят всички съфорумци
Редактирано от server на 04-08-2010 23:24

страница 3 от 5

< 1 2 3 4 5 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23841 | Форумни мнения 29806 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 56 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: helper_jesus
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 borko75 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva papazov_ivailo emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти