Форум >
>
Живота по време на студентските бригади >
Тема: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 26-01-2011 21:39 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
zend3r
Потребител

Аз си купих две кафемашини от българка омъжена за англичанин и си говоря на глас с едно приятелче тая ако ми продаде счупени машини ще я псувам много и тя насреща ми вика не се притеснявай работят отлично и наистина е така :Д

Редактирано от zend3r на 26-01-2011 21:42
Публикувано на 26-01-2011 23:35 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
originalniq
Потребител

навсякаде ли покрай всяка ферма има карбут дано и покрай моята да има.
Публикувано на 27-01-2011 09:48 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
vlado
Потребител

Аз пък за 5 паунда си купих два цифрови фотоапарата. Единия не го бива много, но другия е готин - хитачи. Продаваха се в комплект и бях много резервиран, но се оказаха в изправност и двата. Взех си и доста добър часовник за 10 паунда. Също работи без грешка. Изобщо въпреки многото боклуци, на карбут човек може да намери доста добри неща на ниски цени. wink
Публикувано на 06-02-2011 11:13 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
petia8804
Потребител

пишете, че си купувате кафемашини ... т.н - по големи покупки , а като се връщате към бг ->как ги пренасяте.. (едва ли сте тръгнали с малък куфар hmm!)Интересно ми е ...
Публикувано на 06-02-2011 12:09 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

Има хора, които се прибират с коли, някои пращат по тях. Има и българи в Лондон, Бирмингам и може би и в други по- големи градове, които извършват такава услуга - пращаш нещо до България и таксуват на килограм...

Публикувано на 06-02-2011 12:54 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
Nikolov
Потребител

Има да.Превозват всякакъв вид стока,извършват услуги,превозват и хора..
А карбут какво ще рече..по нашему битак ли hmm!
Публикувано на 06-02-2011 13:03 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
curata
Потребител

Да нещо такова.Обикновено на една голяма поляна или стадион спират колите и се вади стоката-от пиле мляко.Има и много нови и стойностни неща за смешни пари.Около моята ферма има 4-5 .Голяма емоция е,защото както знаете румънците са винаги в атака,но са много готини и е забавно.Готино е!
Публикувано на 24-02-2014 21:14 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
stiliqnestiq
Потребител
нямам https://facebook.com/нямам

От последната бригада купих много работи но най странното на което попаднах беше един чисто нов вибратор hmm! в оригиналната му опаковка за 7 £ и като го видях се сетих за една моя братовчедка нимфоманка и реших да и го купя. Като се прибрах и го подарих а тя абе с една дума остана много доволна. laugh
Публикувано на 24-02-2014 21:21 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
bloodyroot
Потребител

Все бях с мислите ,че има нещо горе долу сгодно на тия car boot-и a то някакъв тъп БИТАК поне в 1 малък град където ходих аз ... за Лондон може и да е друг нз . Може и да има нещо сгодно както преди мен писаха някои хора , но лично аз не видях нещо кой знае какво за моя вкус .
Като се прибрах и го подарих а тя абе с една дума остана много доволна. laugh
- Стиляне уби ме !

http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=2254 - За всеки начинаещ човек интересуващ се от бригади !
Редактирано от bloodyroot на 24-02-2014 21:24
Публикувано на 25-02-2014 19:25 | RE: Карбут - най-странните неща, които сме виждали...
sandanski
Потребител

Карбут,мисля че има,почти във всеки един град,един път в седмицата.
Това е нещо,като нашия пазар,само че не всичко е ново а втора рака,но опредено много запазено.
Във всеки град е на различна дата, и то само един път в седмицата,може всичко да намериш и най важното,да умееш да се пазарищ, ще ти е от голяма полза.
wink

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23784 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 69 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Delyana ivanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 atanasov_eu Jokera23 ottuka3 sisoko81 plamen365 Mitre Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти