Форум >
>
Архив >
Тема: work&travel 2011

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 25-01-2011 23:10 | RE: work&travel 2011
winsk_girl
Потребител

И аз съм чувала, че конкуренцията по източното крайбрежие е много голяма и много трудно се намира втора работа... относно парите се надявам да спестя поне колкото да си покрия разходите по заминаването (иначе много лошо) laugh

Публикувано на 02-02-2011 00:49 | RE: work&travel 2011
nashiq
Потребител

winsk_girl писа:
решено е... ще се ходи в Аляска, по точно Феърбанкс
ако някой вече е бил там да сподели

Изчел съм сигурно 5 тома с информация за бригади и по-скоро мнения на сульо и пульо дето точно така споделят.. истината е, че като отидеш там виждаш всичко през собствената си призма, или с две думи, това което се е харесало на един, е било тъпня за друг. Така че съвета ми е без много да му мислиш, да се мяташ на терминала за презокеански полети и каквото сабя покаже. При всички положения няма да ти е по лошо от колкото тук.
А за пича по-горе с мръсните пакистанци явно е нямал късмет. Не може навсякъде всичко да е както трябва.
На мен между другото втората година като ходих шефа ви беше с Еврейска фамилия, но колкото и да мразя евреите, на този не мога да му отрека заслугите спрямо мен. Това което държа да отбележа е, че същият се държа като пич с мен, само защото и аз се държах като пич.
Затова като отидете там не се скатавайте, а си изпълнявайте задълженията и всичко ще е както трябва. Казвам го защото българина е свикнал друг да му върши работата. И аз бях така първата година, ама видях че няма да стане мойта Карах се постоянно с мениджъри и супервайзъри, и как не ме уволниха още не мога да си обясня.

ПП
Видях по назад в темата, че се записвате с Ориндж. Не искам да правя реклама на конкурентите им, ама като обслужване и всичко останало са на доста по-добро ниво.
Всеки който е посещавал и двете фирми, или е имал вземане даване с тях би потвърдил думите ми.
А и още нещо, ако се записвате при Портокала, да знаете че при превода на тези $969 в банката, ще трябва да си приготвите още 40 долара за превода
Представяте ли си. Отивате и им броите хиляда галагана на ръка, а те ви искат още пари, за да можете да им дадете своите пари.
Казвам ви го, защото са го пропуснали по сайтовете си.
Успех на всички ви.
Редактирано от nashiq на 02-02-2011 01:20
Публикувано на 02-02-2011 14:02 | RE: work&travel 2011
pop_choc
Потребител

Запътила съм се към Оушън сити( МД) тази година =) Работа в Принсес роял хотел някой ако има впечатления моля да сподели ако ли не за хотела то поне за градчето =) Интересуват ме и най-малките подробности.Ще съм много благодарна
Публикувано на 02-02-2011 19:03 | RE: work&travel 2011
winsk_girl
Потребител

Не знам коя фирма имаш предвид, но аз съм много доволна от Ориндж.
А за парите не е така, не знам откъде я имаш тази информация но за тези 1000 долара съм платила 2 долара за превод в банката
Редактирано от winsk_girl на 02-02-2011 19:07
Публикувано на 04-02-2011 13:25 | RE: work&travel 2011
evetodorova21
Потребител

Здравейте ! имам голяма нужда от съвет и заради това искам да се обърна към вас. записах се във фирма Оринж.Доволна съм от обслужването на хората там ,но не и от избора на работни оферти.според мен са много малко.до днес има едни оферти които важат и аз се 4удя каква да избера.едната е за атлантик сити в увеселителен парк а другата в щата Масачусетс за касиер в някакво си малко градченце.адски много се колебая,от друга страана си мисля че в по голям град като атлантик сити ще имам по голяма възможност за втора работа.чудя се ако не реша днес каква оферта искам дали ще излязат нови по добри или е прекалено късно? а пък доколкто ознам на job fair ще има адски много хора и не знам дали имам шанс
Публикувано на 15-02-2011 22:34 | RE: work&travel 2011
ABSOLUT
Потребител

Аз също подписах с orange и твърдо съм решила да заминавам към Калифорния . Ако някой е ходил там ще се радвам да чуя мнение.... а ако някои се е запътил на там това лято да пише

P.S
evetodorova21 -Специално за job fair аз се отказах да търся оферта там , защото за мястото което искам има , местата и позициите са наистина уникални (например Hard Rock Кафе - Universal Studios, CA ) ...но заплащането на час е 8 -9$ а квартирата е от 600 до 900$ на месец на човек , и не си заслужава , освен това на повечето оферти датите са малко къснички и не ти остава никакво време да обиколиш някое друго място. Така че моя съвет е да залагаш на офертите в job shop.
Успех и пиши да кажеш какво си избрала
Редактирано от ABSOLUT на 16-02-2011 00:10
Публикувано на 19-02-2011 00:35 | RE: work&travel 2011
vladimir_pigov
Потребител

winsk_girl писа:
решено е... ще се ходи в Аляска, по точно Феърбанкс
ако някой вече е бил там да сподели

Ще си изкараш супер.Феърбанкс е супер град в Аляска,ще можеш и втора работа да си намериш и всичко ще ти е ОК.Града е в централната част на Аляска и ще можеш и северното сияние да видиш.КЪСМЕТ

Народ който изтрезнява с бира има какво да покаже на народ който се напива с бира...
Публикувано на 30-03-2011 22:56 | RE: work&travel 2011
miron_88
Потребител

Здравейте на всички. Тази година за първи път отивам на бригада и ще го напрвя в Санта Моника, Калифорния. За съжаление съм сам и искам да знам ако тук има някой, който ще ходи или е ходил там дали може да ми даде повече информация. Като цяло в мен битува мнението, че с тази оферта съм се прекарал затова искам да видя мнението и на други от вас.
Публикувано на 31-03-2011 12:07 | RE: work&travel 2011
serenity
Потребител

И аз се намесвам в темата,с предварително изинение,ако не ми е за тук въпроса....
Учила съм в колеж,а оттам нямаше как да замина на бригада...А не съм и желала де. Вече ,обаче ,забелязвам ,че май няма да има друг начин да посетя Щатите,освен ,за да работяangry...От тази година съм студентка.
Питането ми е :на 28 години ,мога ли изобщо да се класирам за бригада ?!???
Сега съм на 26 ,де ,но докато мина интервютата ,сигурно ще минат 2 годиниkiss
Ще съм благодарна да ми отговорите!
И успех на всички!!
Публикувано на 31-03-2011 17:46 | RE: work&travel 2011
marenceto89
Потребител

здравейте някой да е пътувал до САЩ с to be one мисля да избера тяхна оферта за работа но незнам много за тази агенция. Моля ви се ако някой знае нещо за тях да пише

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23784 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 76 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Delyana ivanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Mitre Jokera23 miro75 atanasov_eu ottuka3 sisoko81 plamen365 Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти